Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Question NTT NOW - '' DATA NOT FOUND ''Hatası

İyi günler.
    Kuzenimin telefonundan kendi adına kayıt olmaya çalıştık fakat telefon numarasını girdiğimiz zaman '' DATA NOT FOUND '' hatası alıyor.Farklı bir telefondan denediğinde de aynı problemle karşılaşıyor. Daha 2 gün önce NTT NOW için bir post açılmasına rağmen hala sorunlar devam etmekte. Bunun için özel ticket atmak gerekiyormuş. Nasıl bir yol izlememiz gerekiyor ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Data Not Found hatası alanların destek bileti göndermesi gerekmektedir.

Kategori : NTTNow Mobil Doğrulama

https://support.nttgame.com adresinden destek bileti gönderebilirsiniz.

Junior Member
    prem olmasına rağmen NPOINT yüklememi yapmasını istiyor. Ne demek bu ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bilet gönderilebilmesi için hesapta npoint olması gerekmektedir. Npoint'e sahip başka bir hesap var ise problem yaşanan hesabın bilgileri yazılarak bilet gönderilebilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Bilet gönderilebilmesi için hesapta npoint olması gerekmektedir. Npoint'e sahip başka bir hesap var ise problem yaşanan hesabın bilgileri yazılarak bilet gönderilebilir.
    İyi aksamlar oyuna girmekte sıkıntı yaşıyorum ve bu arkadaştaki gibi sorunum var, İos'da programı yüklediğimde bende '' Data Not Posted '' Hatası alıyorum. Bu Hatayı çözmek için illa NPOİNT mi yüklememiz gerekiyor? Veyahutta yüklemeden yapamıyormuyuz özel mesaj ile ? Tel No ve İD verip ? Böyle bi mesaj görmüştüm forumda moderatörlerden. Gerçekten uzun zamandır bunu deniyoruz lütfen yardımcı olursanız çok çok seviniriz.

Junior Member
    Sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorun bende var. Telefonumu nntnow'a kayıt edemiyorum. Data not posted hatası veriyor. Türkiye'yi seçiyorum tel no giriyorum next diyorum bu hatayı veriyor.

Senior Member
    arkadaşlar ben ticket attım sorun bazı iphone modellerinden kaynaklanıyormuş teknik ekip üstünde çalışıyormuş mümkünse android bir telefondan deneyin. ben yalnız yaşadığım için android telefon bulmam imkansız şu an için siz deneyip bu gönderinin altına tecrübelerinizi bizle paylaşın

Junior Member
    Ben de Iphone 6S den deniyordum demek ondan olmuyor.

Senior Member
    benim de 6s birazdan android kullanan bir arkadaştan deneyeceğim sonucu burada paylaşırım

Junior Member
    Quote Originally Posted by BilgeKisi View Post
    benim de 6s birazdan android kullanan bir arkadaştan deneyeceğim sonucu burada paylaşırım
    Sorunu çözebildin mi?

Tags for this Thread