Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 86

Thread: yurt dışı

Junior Member

yurt dışı

yurt dışı oyuna girilmiyor

Senior Member enezx's Avatar
    vpn ile türk ip si kullanmanız gerekiyor bağlantı problemi giderilene kadar

Junior Member
    vpn yuzunden ban yemekten korkuyorum beklemek en iyisi

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by MrSpy19 View Post
    vpn yuzunden ban yemekten korkuyorum beklemek en iyisi
    dün akşam gm discorddan yazmış yurt dışından girenler vpn kullanabilirler diye
    ama forumda resmi bir paylaşım aradım bulamadım
    belki bugün paylaşırlar en azından problemler gidene kadar girebilmeniz için

Junior Member
    demek ki uzun zaman bu sorun devam edecek

Junior Member
    Nickname
    lBlackWicked
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    PATURK
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    hala resmi bir açıklama yapılmıyor biz yurtdışından bağlanmaya çalışanlar için. bir açıklama yapmak gerekmiyor mu artık? sorun nedir neden 35 gündür çözülmüyor? niye sürekli dc oluyoruz? discord dahil hiç bir platformdan bir cevap alamıyoruz. modlar gm ler discordda ve burda görmezden geliyor sorunu. ne zaman stabil bir şekilde oyuna devam edebileceğiz? bilmiyorsanız bari sorunun farkında olduğunuza dair bir açıklama yapın yukarı konu sabitleyin gerekeni yapıyoruz çözeceğiz vb diye. o kadar para yatırıyoruz oyuna, bilgi almak hakkımız değil mi ? şu an komple bağlanamıyoruz sunuculara. 10060 hatası veriyor. bir bakım mı yapılıyor yoksa hala aynı sorun mu bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Junior Member
    beklemekten başka çare yok bu gün düzelirse iyi olur

guncelll an itibari ile oyuna giremiyorum FRansa ....

1 saattir deniyorum ve hiçbir şekilde oyuna girmiyor. Start geliyor servera bağlanırken 10060 hatası geliyor. Yurtdışı IPleri ile ilgili bu sorun neden yaşanıyor halen anlamış değilim. Zaten yabancıların forumuna bakarsanız DC dışında konu açılmıyor. Millet bezdi bu durumdan. 37 gün önce ne yapıldıysa serverlara o günden bugüne devam ediyor sıkıntı. O gün yapılanlar gözden geçirilip eski haline getirilmelidir. Sonuçta yurtdışından oynayan çok oyuncu mevcut.

Bir başka sıkıntı hadi öylesine oynuyorum, DC yedikten sonra oyuna girebilsem o kadar çileli olmayacak. Dün 320 kişi sıra bekledim oyuna girebilmek için. En az 2 saatimi aldı ve girecekken DC. PRE almak çözüm değil ki DC yememeye. Sorun düzeldiği zaman pre çekmeye düşünüyorum zaten ama şu aşamada zaman kaybından başka birşey değildir. Ayrıca bilgi verme politikası çok yanlış. Herhangi bir açıklama hiçbiyerde yapılmamaktadır. Paraya düşkün adamlar bize para lazım değil deyip geçiyor. İlginç. Bende bu oyun Türk yayımcıların eline geçtiği günden bugüne sürekli birtakım sorunlar çıkarttı oyuncularına.