Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Junior Member
    Artık bi çözüm bulsanız mı şu duruma ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by death_stroke View Post
    merhaba,
    oyunu silin, sildikten sonra knight online klasörünü içerisinde kalan veriler varsa hepsinide silip tekrar yükleyip dener misiniz ?
    artik bir çözüm bulsaniz? Dediğinizi yaptik bir sonuç yok. Oyuna giremiyoruz

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Sletaretesa View Post
    defalarca denedim sonuç aynı
    Hafta içi gm ekibine durumunuzu iletelim.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Hafta içi gm ekibine durumunuzu iletelim.
    sadece 1 çara giremiyorum çözümünü bilmiyor olamazsınız bence kaç gündür mağdur insanlar var burda

Junior Member
    Ayni sorun bendede oluyor.Herzamanki karakterle giremiyorm.Bug report makes knight online improved hatasi veriyor tamda karakteri yuklerken fakat hic oynamadim yan karakterle girim dedim ve problemsiz oyuna giriyor. Lutfen artik bir cozum gelsin 3 hafta oldu ve hala bir cozum yok.

Junior Member
    Lutfen bir cozum gelsin artik...7 yilik bir emek var birda

Junior Member
    Bu arkadasimiz sayesinde sorunu cozdum saol!

GamesDepot*dedi:03-31-2020*10:49 PM

Oyunu ve eski setup dosyalarını sildikten sonra*buradan*en güncel sürümü indirerek kurulum yapar mısın?

Junior Member
    Quote Originally Posted by 27turk27 View Post
    Lutfen bir cozum gelsin artik...7 yilik bir emek var birda
    bende bugün çözdüm 3 gün uğraştım arkadaşlar sıkıntı nvidia değilde onboard ekran kartınızın güncellenmiş olması onu silip ilk halini indiri yükleyin bütük ihitmal sizinkide benimki gibi ise lapto mesela yardım sayfasındaki indirmelerden eski halini indirip kurun bu arada benim charın yan tarafta kırmızı hazine kutusu yanıp sönüyo bu nedir?)
    Last edited by yahu44; 12-10-2021 at 07:11 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by yahu44 View Post
    bende bugün çözdüm 3 gün uğraştım arkadaşlar sıkıntı nvidia değilde onboard ekran kartınızın güncellenmiş olması onu silip ilk halini indiri yükleyin bütük ihitmal sizinkide benimki gibi ise lapto mesela yardım sayfasındaki indirmelerden eski halini indirip kurun bu arada benim charın yan tarafta kırmızı hazine kutusu yanıp sönüyo bu nedir?)
    Selam,

Öncelikle probleminizi çözmenize sevindim. Bahsettiğiniz sembol geçici envanter sistemidir ve oyuna 11.03.2021 tarihli bakım ile eklenmiştir.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    * Geçici inventory sistemi oyuna eklenmiştir.
    - Sistem parti halindeyken çantanız tamamiyle dolduğu zaman aktif olmaktadır.
    - Sistem aktif olduğu zaman, max 4 eşyaya kadar geçici inventory bölümüne yeni gelen eşyalar otomatik olarak geçecektir.
    - Eşyaları geçici inventory üzerinden almak için 30 saniye süreniz bulunmaktadır.
    - Inventory alanınızda 5 boşluk kaldığı zaman, kırmızı inventory sembolü çıkacaktır. Inventory üzerinden hiç boşluk kalmayana kadar ilgili sembol yanıp sönmeye devam edecektir.
    - Karakteriniz üzerinden hiç boşluk kalmadığı zaman, sembol sürekli olarak gözükecektir.
    - Geçici inventory üzerine 4 eşya geldikten sonra, 5. bir eşya karakterinize gelmesi durumunda eşya direkt olarak silinecektir.
    - Karakter üzerinde 5'den fazla boş alan olsa dahi karakterinizin ağırlığı fazlaysa geçici inventory üzerine eşyalar gelecektir.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Son patchden sonra character data 99 da 3-4 sn bekletmeler yapıyor. Bazılarında 3-4 sn bekledikten sonra oyundan atmalar oluyor.. Önceden character data 99 beklemeden tak diye oyuna girerdi

Tags for this Thread