Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Junior Member

Post Character data yüklenirken report bug hatasi

3 4 gündür oyuna giremiyorum ne kadar uğraşsam da çözüm bulamadım silip yeniden yükledim her türlü ayarı denedim windows10 kullanıcısıyım yan çarıma giriş yapabiliyorum ama pk çarıma giremiyorum sebebi nedir kafayı yemek üzereyim. character data yüklenirken
    Sorry. Unexpected error has occurred.
    Bug report makes knight online improved.
    Do you want to report the bug?
    yes / no bu hatayı alıyorum....

Junior Member
    Aynı durum bende de oluştu şuan, monster stone haritasında dc yedim sonra bu hatayı almaya başladım

KARAKTER VEGA'DA
    Nick: ThomasJefferson
    Last edited by JamesMedison; 04-17-2020 at 04:27 PM.

Junior Member
    Ulan 7 gün bedava pus veriyolar bi heves oyuna dönüyoruz daha 1. saat char buga giriyo. Halloldu diyene kadar 5 gün geçer

Junior Member
    Quote Originally Posted by JamesMedison View Post
    Ulan 7 gün bedava pus veriyolar bi heves oyuna dönüyoruz daha 1. saat char buga giriyo. Halloldu diyene kadar 5 gün geçer
    3 4 gündür uğraşyorum düzelir diye umut ettim düzeltmedi pus itemi de alamadım

Junior Member
    Quote Originally Posted by Sletaretesa View Post
    3 4 gündür uğraşyorum düzelir diye umut ettim düzeltmedi pus itemi de alamadım
    İndirirken yine pişman olur muyum diye düşünüyodum ama bu kadar çabuk pişman olacağımı düşünmemiştim. Cidden 20 yıl oldu neredeyse hala anlamsız anlamsız hatalar var

Junior Member
    Her konuya yetkili anında cevap vermiş, bu konuya herhangi bir cevap verende yok.

EDİT: Bir çözüm bulmadığınız gibi bir de benim kendi açtığım konuyu silmişsiniz bu mudur sorunlarla ilgili çözümleriniz?
    Last edited by JamesMedison; 04-18-2020 at 10:49 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by JamesMedison View Post
    Her konuya yetkili anında cevap vermiş, bu konuya herhangi bir cevap verende yok.
    bekliyoruz bakalım bu sorunu tek yaşayan ben değilmişim ne zaman geri dönüş yapacaklar görcez

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyunu silin, sildikten sonra Knight Online klasörünü içerisinde kalan veriler varsa hepsinide silip tekrar yükleyip dener misiniz ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Oyunu silin, sildikten sonra Knight Online klasörünü içerisinde kalan veriler varsa hepsinide silip tekrar yükleyip dener misiniz ?
    denedim fakat hala aynı hatayı veriyor. Sanırım karakter ms haritasında kaldığı için hata veriyor. harita dışına çekme imkanınız yokmu karakteri
    Last edited by JamesMedison; 04-17-2020 at 05:13 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    defalarca denedim sonuç aynı

Tags for this Thread