Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Neden bu şekilde? Çünkü slotların çoğu ya okçu ya mageye göre ayarlanmış gibi. Slotlarda bunlardan başka jobun kasması imkansıza yakın.
    yok artık daha neler ?

aoc = warrior+bp item olarak daha düşük dahi olsa sınıfın skill avantajından dolayı okcudan slot alır.

stone golemde bile bir warrior okçudan rahatlıkla kutu alabilir.
    swifti varsa mastodonda bile mp rec takıp kutu alır okcudan.

bahçe deseniz warriorların hakimiyetinde, aksi düşünülemez zaten.

bifrost açılsın oradada göreceksinizki her slotta warrior ekipler olacak. okcu parti vs warror parti birbiriyle ks atsa, mobdan moba geçerken descent avantajı ve mobu yerinden oynatıp okcuların 5+3 skilinden kurtarmak gibi stratejilerle gene warrior parti ks de kutu alır slottan okcu partiyi kovar.

okçu denilen karakter solo olarak minimum maliyetle farm yapabilen bir karakter. ağaç keser, mastadon keser, goblin keser, troll keser, golem keser. sc ihtiyacı yoktur ama kırılgandır. okçu çoğunluğunun nedenide bu.

warrior mp rec takar mana harcamaz,

ss takar öleceği yerde ilah gibi hp doldurup town atar yada kalkan takar dalga geçer.

daha sayalım mı ?
    https://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1436216&dateline=1563  822588

Bitmedi şu düştü tor des ol basçıların sızlanmaları.300 300 vurarak adam kesmeye çalışan 80 75 skilleriyle 500-600 vuran okçu size ne yaptı la.

Junior Member
    Lr ve ice ni alsalar bişeyleri kalmıyacak ha bide sureklı el düşürmeleri

Senior Member enezx's Avatar
    bu arkadaşın magesi yok sanırım okçuyu yakalayamamış ağlıyor
    yakalasa öpeceğini oda biliyor 100 fazla vururuz diye ful dex uzaktan uzaktan aynı ismi tutma çabasıyla yanıp tutuşan okçulara alanla 2 vuracak

Senior Member MarchAnthony's Avatar
    Nickname
    KingRagnar
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DarkLegion
    Server
    KO -> Felis
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Okçuda nasıl bir iyileştirme yapıldı ki ?
    80 ve 75 skilleri paso sekiyor hocam...
    millet okçuyu pk atmak için değil farm yapmak için açıyor bu arada.
    Tam Gününü hatırlamıorum dostum ama Gm söyledi Ve Patch Notlarına Yazılmıştı. Okçulaarda GErekli düzenlemeler Yapıldı Bazı skilleri Damageleri artırıldı diye.
    BEŞİNCİ GÜNÜN ŞAFAĞINDA BENİ BEKLEYİN

SirJonSnow

Senior Member MarchAnthony's Avatar
    Nickname
    KingRagnar
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DarkLegion
    Server
    KO -> Felis
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    okçunun gücünde düzenleme mi yapılmış ?

bak sen

lol

yanına gelince dönerek worm keser gibi keserken sıkıntı yok, uzaktan vurunca abooow yakalayamıyoruz. blink mage+descent yada wild advent+descent gibi kombinleri kullanın, ezbere oyun oynamayın.
    Tavsiyelerin İçin SAğol Dostum ama bizde biliyoruz Mageye Blink Attırıp Des aolmasını vs. Blink Lightfeet Gibi Dk Başı Dolan bi skill değil.Ve de desin mesafesi var. Sen çok biliyon ya. Yapacamız başka şeyler varsa öğret bize.
    BEŞİNCİ GÜNÜN ŞAFAĞINDA BENİ BEKLEYİN

SirJonSnow

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by MarchAnthony View Post
    Tam Gününü hatırlamıorum dostum ama Gm söyledi Ve Patch Notlarına Yazılmıştı. Okçulaarda GErekli düzenlemeler Yapıldı Bazı skilleri Damageleri artırıldı diye.
    hocam bi rogue jobu zaten sizinle kafa kafaya çarpışamaz asas vurur keser kaçar veya kesemez kaçar okçu uzaktan vurur kaçar
    2 party adam birleşip iç içe z skill oynuyorlar bi zahmet yaklaşamayın hocam de onunda çözümü var bir tank önden gidip arkadan mage uçar warriorlar blink atar 2 pt yere düşer standart pk hiç sekmez hep bu şekilde dönüyor
    okçu oynamadığınız için bilmiyorsunuz diye düşünüyorum skilleri gerçekten çok dengesiz
    bu arada bahsettiğiniz iyileştirme notlarını bulabilirseniz paylaşırsanız daha iyi olacaktır ben baktım bulamadım

Tags for this Thread