Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

NTT Sitesinden Cash Alma Hakkında

Merhaba,

NTT sitesinden ilk kez cash yükleyeceğim, aylık sınır ne kadar?

Birde bazen "siteden yükledim cash gelmedi" gibi mesajlar görüyorum şu an problem var mı?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Portal üzerinden kredi kartıyla yükleme yapmak istiyorsanız ilk defa yüklemede limit 1600 npointtir. Yükleme yaptıktan 1 ay sonra limit 4000tl kadar yükselmektedir.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Portal üzerinden kredi kartıyla yükleme yapmak istiyorsanız ilk defa yüklemede limit 1600 npointtir. Yükleme yaptıktan 1 ay sonra limit 4000tl kadar yükselmektedir.
    İlk defa 1600 cash konusunda haklısın ama maximum limit konusunda söylediklerin doğru değil. Yıllardır cash çekerim bir ay içinde toplam 2 veya 3 defa 3200 den sonra limit doldu diyor. Eğer 4000tl limit varsa benim hesabımın limitini de ticket atıp yükselttireyim.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by NaytOnlaynHayatOflayn View Post
    İlk defa 1600 cash konusunda haklısın ama maximum limit konusunda söylediklerin doğru değil. Yıllardır cash çekerim bir ay içinde toplam 2 veya 3 defa 3200 den sonra limit doldu diyor. Eğer 4000tl limit varsa benim hesabımın limitini de ticket atıp yükselttireyim.
    Bilet atarsanız gerekli incelemeler yapılır.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bilet atarsanız gerekli incelemeler yapılır.
    Teşekkürler

Junior Member
    ''cannot recharge npoints you have reached your montly purchase'' yani npoint yukleyemezsin, aylık limiti doldurdun. diyor bana da 10000 cash i geçtim

Quote Originally Posted by istandik View Post
    ''cannot recharge npoints you have reached your montly purchase'' yani npoint yukleyemezsin, aylık limiti doldurdun. diyor bana da 10000 cash i geçtim

Bu ay ne kadar cash aldın ?