Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Pustan yanlis kanat almam sonucu cypher ring basamiyorum

Merhaba,
    Pustan yanlış kanat aldığım için chara cyhper ring basamıyorum lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz ?
    Nick:OliverTwist Server: ALTAR
    PUSTAN ALDIGIM YANLIS İTEM LİNK:https://hizliresim.com/w5znX4

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Eşyayı kullanabilmeniz için zindan bölgesine gitmeniz gerekmektedir. Üzerinize yüklü miktarda mana almayı unutmayın.

Karakteriniz ilgili sunucuda çevrim içi olmalıdır.

Junior Member
    Merhabalar,
    Hesabım şuan çevrim içi gerekeni yapabilir misiniz?

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Mümkün olan en kısa sürede işleme alınacaktır.

Bu süreçte karakterinizin çevrim içi olmasına dikkat ediniz.

Junior Member
    Teşekkürler İyi çalışamalar...

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hesabınız isteğiniz üzerine disiplin zindanına gönderilmiştir.

Lütfen sizi bu bölgeden çıkaracak olan görevi tamamlamak için aşağıdaki adımları gerçekleştiriniz;

1. Satın almış olduğunuz “Punishment Stick + Wing” eşyasını [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.
    2. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün.
    3. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış gerçekleştirin.
    4. Discipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick kaybolacaktır.
    5. Dragon Wing Voucher’ı daha sonra [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz.

NOT: Punishment Stick eşyanızı yok etmeyiniz, (çöpe atmayınız), zindan bölgesinden çıkabilmeniz için üzerinizde olması gerekmektedir.

Junior Member

I bought the dragon's wing + wing, 999 np in pus, but I don't know how I can use it,

I bought the dragon's wing + wing, 999 np in pus, but I don't know how I can use it, please help
    zafer

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Zaferrrrr21 View Post
    I bought the dragon's wing + wing, 999 np in pus, but I don't know how I can use it, please help
    Hi,

Can you add a screenshot to the topic showing the Server, Inventory, date and character name?

merhaba
    moderator arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim 25.05.2020 tarihinde areste cypher ring çektim karakteri açtım 2 gün kullandım dün en son dün yani 27.05.2020 tarihinde saat 13:00 14:00 arası girip clan kurdum ve çıktım akşam saat 18:00 da hesaba girdim 2. slottaki karakter gözükmüyor o saat itibari ile aralıklarla denedim fakat hala gözükmüyor bugda kaldığını düşünüyorum çünkü cypher ring çektiğim hesabıda yeni açmıştım 4.clottaki karakter gözüküyor ring karakterim gözükmüyor iki kere bug bölümünden ticket attım fakat hata veriyor bana bir yol gösterirmisiniz..

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by osm_zmcKqR9A View Post
    merhaba
    moderator arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim 25.05.2020 tarihinde areste cypher ring çektim karakteri açtım 2 gün kullandım dün en son dün yani 27.05.2020 tarihinde saat 13:00 14:00 arası girip clan kurdum ve çıktım akşam saat 18:00 da hesaba girdim 2. slottaki karakter gözükmüyor o saat itibari ile aralıklarla denedim fakat hala gözükmüyor bugda kaldığını düşünüyorum çünkü cypher ring çektiğim hesabıda yeni açmıştım 4.clottaki karakter gözüküyor ring karakterim gözükmüyor iki kere bug bölümünden ticket attım fakat hata veriyor bana bir yol gösterirmisiniz..
    Hesap problemleri için bilet göndermeniz gerekiyor ki göndermişsiniz.

Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir. Sabırla gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.