Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Discord banlanması hk.

MERHABA
    3 gün önce discord hesabım yurtdışından sürekli dc olduğumuzu ve bu sıkıntıyı neden bunca zamandır çözmediğinizi söylediğim için banlandım afedersiniz biz oyun içi sorunlarımızı nereye ve kime ileteceğiz cr mi ilgilencenecek yurtdışı dc sorunuyla bu nasıl bir sistemdir anlamadım modaratorlerin gönlünü hoş tutmak mı bizim görevimiz.
    Axmet-SooEasy-28#7162 kullanıcı adım

Member yiginalli35's Avatar
    Nickname
    IKONN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Sultans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ahmel3592 View Post
    MERHABA
    3 gün önce discord hesabım yurtdışından sürekli dc olduğumuzu ve bu sıkıntıyı neden bunca zamandır çözmediğinizi söylediğim için banlandım afedersiniz biz oyun içi sorunlarımızı nereye ve kime ileteceğiz cr mi ilgilencenecek yurtdışı dc sorunuyla bu nasıl bir sistemdir anlamadım modaratorlerin gönlünü hoş tutmak mı bizim görevimiz.
    Axmet-SooEasy-28#7162 kullanıcı adım
    şimdi oyuncu çok olduğu için rahatça banlıyorlar korona geçince azalınca açarlar banları. Benzer bir durum ben de yaşadım. ringle çar satmaya çalıştığım için banlamışım. ringle çar satmaya çalışmanın neresi ban sebebi o da şüpheli

Junior Member
    Quote Originally Posted by yiginalli35 View Post
    şimdi oyuncu çok olduğu için rahatça banlıyorlar korona geçince azalınca açarlar banları. Benzer bir durum ben de yaşadım. ringle çar satmaya çalıştığım için banlamışım.
    bende bunu anlamıyorum küfür yok hakaret yok mesaj atmaya korkuyoruz yani acaba yanlış anlayıp ban atarlar mı diye benim bir sorunum var cevap vermek zorundasınız bu kadar basit ben çatır çatır para veriyorum bu oyuna hizmet vermek zorundasın sen bu firmada çalışıyorsan

Nickname
    IKONN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Sultans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    konu dışına yazdıysan ondan banlanmışsındır muhtemelen

Junior Member
    yok ya herkesin olduğu genel tartışma bölümüne yazdım bi bende yazmıyordum bir sürü insan yazıyordu toplu dc olduğumuz için herhalde gözünü kapatıp seçiyorlar kafasına göre ban atılacak kişiyi

Nickname
    IKONN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Sultans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    dediğim gibi şimdi müşteri çok, o yüzden müşteri seçmeye fırsat var. müşteri azalınca ne olur kim bilir

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Hesabınızı kontrol ettiğimizde bu durumu spam (sürekli olarak) yaptığınız için sunucumuzdan ceza aldığınız görülüyor. Hesabınız tekrar aktif edildi, fakat bu durumu tekrarlamanız durumunda hesabınız süresiz olarak kapatılarak tekrar aktif edilmeyecektir. Aşağıdaki davet kodu ile sunucuya tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Davet Kodu: https://discord.gg/nttgameknightonline

Davet (alternatif) Kodu: https://discord.gg/nEPjGkF

şimdi oyuncu çok olduğu için rahatça banlıyorlar korona geçince azalınca açarlar banları. Benzer bir durum ben de yaşadım. ringle çar satmaya çalıştığım için banlamışım. ringle çar satmaya çalışmanın neresi ban sebebi o da şüpheli
    Discord nickinizi konuya ekler misiniz?

Nickname
    IKONN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Sultans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Selam,

Hesabınızı kontrol ettiğimizde bu durumu spam (sürekli olarak) yaptığınız için sunucumuzdan ceza aldığınız görülüyor. Hesabınız tekrar aktif edildi, fakat bu durumu tekrarlamanız durumunda hesabınız süresiz olarak kapatılarak tekrar aktif edilmeyecektir. Aşağıdaki davet kodu ile sunucuya tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Davet Kodu: https://discord.gg/nttgameknightonline

Davet (alternatif) Kodu: https://discord.gg/nEPjGkF

Discord nickinizi konuya ekler misiniz?
    YigitKare-IKONN#3210

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    YigitKare-IKONN#3210
    Hesabınız tekrar aktif edilmeyecektir. Yeni bir hesap ile tekrar aramıza katılabilirsiniz.

Konuya gerekli bilgilendirme yapılmış ve yoruma kapatılmıştır.

İyi forumlar.

Tags for this Thread