Results 1 to 8 of 8

[B]Yıllar Önceki Charım Hakkında[/B]

Herkese merhaba,

yıllar önce oluşturduğum bir account vardı. Europa serverında oynuyordum ve tam tarihi hatırlamıyorum ama uzunca bir süre önce şöyle bir uyarı yapılmıştı. Belirli bir süre hesabına girmeyen oyuncuların hesapları bloke edilecektir diye.. Neyse ben accounta girdim sonrasında ve neyseki şu an hesabım aktif durumda.

Fakat şöyle bir problem var. Europa (yeni adıyla rosetta) sunucusunda bulunan karakterlerim silimiş. Bununla ilgili bir bilgi birikimi var mıdır ? Forumda bulamadım. Veya karakterimin geri gelmesi için bir ticket atmam gerekir mi ?

Bilgisi olan bilgilendirebilirse çok sevinirim...

Bu arada sonradan bir kaç konu buldum, duyurular vs. belirtmek isterim ki 2015'ten sonra da karakterime ulaşabilmiştim 2016 yılında. Bir Mod cevaplarken bunu da göz önünde bulundurabilirse çok sevinirim.
    Last edited by vos_FCdgM1fl; 04-14-2020 at 10:45 PM.

Senior Member hebeleyn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Benim bildiğim geri dönüşü yok, o karakteri artık kurtaramazsınız.

Yine de yetkili biri yorum yaparsa daha sağlıklı olur.

Senior Member
    ntt ortalama 4 yılda bir belli tarihlerden önce giriş yapmayan accountları databaseden siliyor

Quote Originally Posted by Daglar42 View Post
    ntt ortalama 4 yılda bir belli tarihlerden önce giriş yapmayan accountları databaseden siliyor
    Zaten soru işaretimin olduğu kısım account var ama karakter yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by vos_FCdgM1fl View Post
    Zaten soru işaretimin olduğu kısım account var ama karakter yok
    yanlış ıd deniyorsundur birleşmelerden ötürü 4 slotunda dolu olması gerekiyor zira rosetta 15 sunucu barındrıyıor destandan sonra açılan midgarda kadar tüm usko ve tüm euko serverları rosettanın içinde şu an.

Quote Originally Posted by Daglar42 View Post
    yanlış ıd deniyorsundur birleşmelerden ötürü 4 slotunda dolu olması gerekiyor zira rosetta 15 sunucu barındrıyıor destandan sonra açılan midgarda kadar tüm usko ve tüm euko serverları rosettanın içinde şu an.
    İmkansız bu arada serverların birleşim süreçleri vs. ile ilgili bilgim mevcut halen başka bir accountta karakterlerim de var. ve dikkat edersen şu an bahsettiğim id ile forumda yazıyorum, idnin geldiği hale bak

Senior Member
    Quote Originally Posted by vos_FCdgM1fl View Post
    İmkansız bu arada serverların birleşim süreçleri vs. ile ilgili bilgim mevcut halen başka bir accountta karakterlerim de var. ve dikkat edersen şu an bahsettiğim id ile forumda yazıyorum, idnin geldiği hale bak
    onu sistem varsayılan olarak atıyor ama ilginç ticket atman gerek fakat sonuç alabileceğini sanmıyorum şuan 4 ay oyuna girmezsen şifre değiştirmeni falan istiyor sistem o derece değişti işler.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hesabınız aktif ise müşteri hizmetlerine destek bileti göndererek hesabınızın incelenmesini talep etmelisiniz.

Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir. Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor.