Page 30 of 60 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast
Results 291 to 300 of 592
    Junior Member
    dc yine var

Junior Member
    buraya bosuna konu acıyoruz bosuna yorumlar yapıyoruz eminim bir yetkili girip suraya okumuyordur bile bıktık bu dclerden sorun iletildi üzerinde calısılıyor yalanından da bıktık !

Junior Member
    dc yine dc dc dc oynanmıyor

Junior Member
    Biktirdiniz !!!

Senior Member
    son 1 saattir oyunda 5 dakika duramaz duruma geldim. draki giriyorum dc, jr tiklayacagim dc, bi slot bulup farm yapacagim dc...

musterinize azicik deger veriyorsaniz bize bir aciklama yapin. hicbir sey yapamiyorsaniz diyin ki ya arkadas biz bu durumu cozemiyoruz simdilik, cozdugumuzde haber vericez size. biz de ona gore yolumuza bakalim.

gercekten yazik yani su hale bak ya. (aslinda kufrediyorum burada)

Senior Member
    Quote Originally Posted by ferlibas View Post
    son 1 saattir oyunda 5 dakika duramaz duruma geldim. draki giriyorum dc, jr tiklayacagim dc, bi slot bulup farm yapacagim dc...

musterinize azicik deger veriyorsaniz bize bir aciklama yapin. hicbir sey yapamiyorsaniz diyin ki ya arkadas biz bu durumu cozemiyoruz simdilik, cozdugumuzde haber vericez size. biz de ona gore yolumuza bakalim.

gercekten yazik yani su hale bak ya. (aslinda kufrediyorum burada)

sonuna kadar katılıyorum...

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Tanri sizi bildigi gibi yapsin...
    Bizi iyice enayi yerine koydunuz ,Politikacilari gectiniz.
    Karantinanin ilk gunlerinden beri yasadigimiz sorun bitmiyor.
    Birakin artik cesitli bahaneler uydurmayi.
    Para veriyoruz arkadasim biz bu oyuna.gir bak Pus hesabima onbinlerce Tl gömmüsüm ben bu oyuna karsiligi ne peki?
    0 hizmet..bana sagladiniz 1 tane hizmet soyleyin?
    5-6 aydir aldigim neredeyse tum Premiumlar yalan oldu.etkinlikleri birak oyunun hicbir alanindan yararlanamaz olduk.
    su yaptiginizin ismini kendinize siz koyun.
    oyunun yas ortalamasi belli,hepimiz is guc sahibi aile sahibi insanlariz bizi sunlari yazacak hale düsürdünüz utanin kendinizden...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Güncelleme işe yaramamış. Bir sonraki çözüm çalışmanız ne olacak ?

Artik ne diyecegimi, ne yapacagimi bilmiyorum. Siriusta hazir char var ve aylardir ne farm ne pk yapabildim ne de exp kasabildim . Giden prenin haddi hesabi zaten yok. Vpn denedim o da bir ise yaramiyor. Yetkililerin de hic bir bilgisi yok sadece 'hatanin nedeni arastiriliyor' veya 'gerekli calismalar yapiliyor' diyolar. Hepimiz biliyoruz ki oyle bir calisma yok ve de yakin bir zamanda olmayacak. Bu oyun ciddi bir user kaybi yasamadan yurtdisi oyuncularina deger vermeyecek. Ozellikle yeni serverlar son surat oyuncu kaybediyor.
    Bunun nedeni cok basit aslinda. Knight online uzun yillardir hep tekti, evet benzer oyunlar vardi fakat tamamen ayni degildi o yuzden Knight Online oyuncuyu hep tuttu. Rekabet her zaman tuketiciye yarar, kalite artar, fiyat duser her turlu tuketici memnun kalir. En buyuk temennim en kisa zamanda bu oyunca ciddi bir rakip gelmesi ve en iyi hizmeti verenin oyuncuyu kapmasi. O zamana kadar 'Knight Offline'

Junior Member
    Düzelene kadar bence bişe almayın