Page 56 of 60 FirstFirst ... 6465455565758 ... LastLast
Results 551 to 560 of 592
    Ozellikle son 2 gundur 2-3 saniyelik bir lag mevcut. Internetimde sorun yok farkli oyunlarda test ettim. Sizde de lag oluyor mu ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Klytaimnestra1 View Post
    Ozellikle son 2 gundur 2-3 saniyelik bir lag mevcut. Internetimde sorun yok farkli oyunlarda test ettim. Sizde de lag oluyor mu ?
    Yaklaşık 1 haftadır var.
    1/2 önceki postlarıma bakarsan yazdım ama yetkililer dikkate almadığı için cevaplanmadı.

Quote Originally Posted by SeanZ22 View Post
    Yaklaşık 1 haftadır var.
    1/2 önceki postlarıma bakarsan yazdım ama yetkililer dikkate almadığı için cevaplanmadı.
    Yetkililer zaten en basindan beri gormezden geliyor ki

Cevap verseler bile , genel bir problem yok. Modemi kontrol edin veya firmaniz ile gorusun. Bundan baska bir cevap bekleme

Neden hicbir yetkili yorum yapmiyor ? Lagdan oyun oynayamiyoruz

Senior Member
    Gecikmeli oynamak çok kötü ve sinir bozucu
    Fps isteyen tüm etkinliklerde kanser olma riski yüksek.
    Örn: JR'de boss attack yapıyorum uzaktan ama bende geç geldiği için bir bakıyorum yanımda zaten 2 atıyor çoğu mageye felan filan işte.
    Kimse okumuyor nasılsa günlük olarak yazıyım

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Veri Merkezinin degişmesi lazim.

Senior Member
    Yeni konuları buraya yönlendiriyorsunuz ?
    Bu konuya cevap vermiyorsunuz ?
    Amacınızı anlamadım ?

Exclamation

Oyun yoneticilerinden veya teknik ekipten birisinden bir bilgi almak yerine, moderatorler tarafindan bu konuya yonlendirildim. Sanirim buraya yazmam gerekiyormus sikintimi, ve muhtemelen bir cevap alamayacagim diger arkadaslar gibi...

Uzun zaman once yurtdisi baglanti problemleri yuzunden oyunu birakmistim. Bir hevesle bugun oyunu indirip, etkinliklere katilmak istedim, fakat yurtdisi baglanti problemleri tam gaz devam ettigini gordum. Bu duruma hala cozum bulunamamis olmasi garip.

Baglanti probleminden dolayi oyunu biraktigim icin premium almamakta kararliydim, ve kararimda yanilmamisim. Zaten yurt disinda oynayan cok kisi yok, o yuzden cozmeye gerek yok diye bir dusunce icerisinde mi oyun yonetimi?

Internetinden dolayi veya internet saglayici ile ilgili bir problem diyen arkadaslar icin de asagidaki ekran goruntusunu birakiyorum.

Last edited by RealKunoichi; 07-10-2021 at 03:05 PM.

Hala goz ardi ediliyoruz sanirim...

Acilan tum konulari buraya yonlendiriyosunuz ama burda hicbir sekilde cevap vermiyosunuz ? Bu nasil bir mantik ? Kendimizi yirtiriyoruz burda hic umrunuzda degil amaciniz sadece forumda konu acilmamasi mi ?