Page 50 of 60 FirstFirst ... 404849505152 ... LastLast
Results 491 to 500 of 592
    Senior Member
    Acayip lag var 10 dakika da bir dc

Senior Member
    Hala devam ediyor 2 kere yattım

Senior Member
    neyseki turkiyedem su an ama yurtdisina gecicem yine yakin zamanda, lutfen su sorunu artik cozun ya

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Kanka bir yıl olacak nerdeyse, evren boşluk kabul etmez malum. Herkes çoktan ya STKO ya filan basladı, ya sattı savdı başka oyunlara başladı.
    Ya da belletilmiş çaresizlik oldu, yani akvaryumdaki balık aradaki perde belletildikten sonra açılsa da, öte tarafa geçip yemi yemez, açlıktan ölür

@jaggermeister35 bu nicke benzer bir nick gördüm cyperde, geçtin mi sen de knk?
    cok var bu nickle eleman, 2009-2012 diez de oynadim, suanda Vega'dayim. Bu nick i Diezde kullanirdim, Vega'da kullanmiyorum

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    bugun knightonlineworld.com tekrar saat 14:00 - 15:00 GMT +0 arasinda yurtdisindan erisilemedi. Start gelmedi, geldigi zaman 10060 error verdi. Girdigimiz zaman da 5 dakika da bir atti.

Kimsenin bisi yaptigi yok zaten calisanlar batak oynuyor, biz sadece burayi gunluk tutar tarzi hergun guncelliyoruz.

Senior Member
    jr öncesi yine dc yedik. jr bitince falan anca gireriz artik premium almamiza ragmen sunucu kapasiteleri de cok yeterli oldugu icin

bi aralar tracert falan yapip ss atiyodum mod arkadaslara, onlara da bi dönus yapilmiyor, attigimiz ss sonucunda arkadaslar "tmm iletyrm tskler" diyorlar, bi daha ses seda yok.

Senior Member
    Lag ve dc problemi hala devam ediyorrr

Senior Member
    Fix artık, adamlar üstümüzde deney yapıyor.
    Öğretilmiş çaresizlik nedir ?

Senior Member
    bizim bu derdimizin cözulmesine yönelik atilan adimlarin paylasilmasi mumkun mu acaba?

ne olup ne bittigini bilmek hakkimizdir diye dusunuyorum artik. neden bu problem var, cözmeye yönelik neler denendi, nelerden sonuc alinamadi, neler bi iyilestirme sagladi?

"musteri" olarak bunu bilmek bence hakkimiz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ferlibas View Post
    bizim bu derdimizin cözulmesine yönelik atilan adimlarin paylasilmasi mumkun mu acaba?

ne olup ne bittigini bilmek hakkimizdir diye dusunuyorum artik. neden bu problem var, cözmeye yönelik neler denendi, nelerden sonuc alinamadi, neler bi iyilestirme sagladi?

"musteri" olarak bunu bilmek bence hakkimiz.
    bir sey denenmedi ki neyin guncellemesini istiyorsunuz