Page 57 of 60 FirstFirst ... 7475556575859 ... LastLast
Results 561 to 570 of 592
    Senior Member
    Lag problemi yetkililere bildirilmişti,
    Ne zaman bilgilendirmeyi yapmayı düşünüyorsunuz biz oyunculara ?

Senior Member
    Bu kadar yorum almış bir konuya cevap vermemek/verememek acizliktir.
    Ayrıca yeni konu açan arkadaşlara ilgili birime iletildi bir cevap olmuyor. Kendi aranızda top çevirmek oluyor haberiniz olsun.
    Bilgilendirme; Sorun şu, ilgili ekibe bilgi verildi, tahmini şu sürede çözülecektir gibi olmalı.
    Üzücü.

Senior Member
    Sorunun kendi kendine geçmesini mi bekliyorsunuz?

Senior Member
    Sorun devam ediyor ve çözüm yok

Kimse yazmamış diğerleri bıraktı oyunu galiba

Senior Member
    Dün akşam 22:00 tarihinden başlayarak full dc olmaya devam etti.
    Hiç umudumuz yok sizden ama yazıyım dedım.

Senior Member
    yok mu ? ekibe bilgisi verildi.
    5653524 gün içinde düzeltilecek diyebilen biri ??

Banned
    WTFAST ile oynuyorum 200 pingten assagisini gormuyorum, lutfen artik el atin su duruma

oynama çözülür

Senior Member
    Şu aralar gene yurtdışındaki arkadaşlarımız sorun yaşamaya başladı özellikle son 3 4 gündür. Sebebi ne acaba internet desen İngilteredeki bir kişi bizim ülkedeki gibi çakma fiber gibi değil eminim hakiki fiber internetle 800Mbs hızla bağlanıyordur internete. İspanyaki desen ayndıır. Perudakilerin interneti bir bizimki gibidir diye düşünüyorum ya. Hepsi gene lag ve DC oluyor şu aralar. Bir anlamadığım bir şekilde Hollandalılar pek sıkıntı yaşamıyor ya da az yaşıyorlar. Mesela geçen bir partideyim FTde partide 2 Perulu ,1 ingiliz, 2 Hollandalı,1 Amerikalı ,2 de Türk vardı. Holandalı ve Türkler haricindekiler toplu DC olmuştu. Arkadaş listemdeki biri İspanyalı biri de Norveçli 2 kişinin daha o esnada DC olduğunu görmüştüm.

Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Şu aralar gene yurtdışındaki arkadaşlarımız sorun yaşamaya başladı özellikle son 3 4 gündür. Sebebi ne acaba internet desen İngilteredeki bir kişi bizim ülkedeki gibi çakma fiber gibi değil eminim hakiki fiber internetle 800Mbs hızla bağlanıyordur internete. İspanyaki desen ayndıır. Perudakilerin interneti bir bizimki gibidir diye düşünüyorum ya. Hepsi gene lag ve DC oluyor şu aralar. Bir anlamadığım bir şekilde Hollandalılar pek sıkıntı yaşamıyor ya da az yaşıyorlar. Mesela geçen bir partideyim FTde partide 2 Perulu ,1 ingiliz, 2 Hollandalı,1 Amerikalı ,2 de Türk vardı. Holandalı ve Türkler haricindekiler toplu DC olmuştu. Arkadaş listemdeki biri İspanyalı biri de Norveçli 2 kişinin daha o esnada DC olduğunu görmüştüm.
    Hollanda hep sorunluydu wtfast zmbırtısını aldık yine dc oluyor.