Page 31 of 60 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast
Results 301 to 310 of 592
    Junior Member
    bence uzun bi sure ara vermeliyiz

Junior Member
    Gerekli kontroller kesinlikle yapildigina eminim yine dc.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bir tek yurtdisinda sorun yokki turkiyede ttnetin kontrolde oldugu icin butun alt yapi sorunu cozmezler.
    Yavaslatiyor yurtdisi turkiye lokasyonunu o yuzden sizlerde dc oluyorsunuz.
    Yani bunu ne nttgame nede mgame yapabilcek bisi yok.
    Veri merkezini giderler alacagi cevap yukarda yazdim.

Junior Member
    Konu başlığı kilitlenmesi sebebiyle mesajı buraya tasıyorum .
    Mahallede ki manavımız bile iki gün üst üste bozuk sebze koysa tezgaha üçüncü gün aç kalıcağını bile bile UTANCINDAN dükkanı açmaz !

NTTGame'in 3 Haftadır süren DC'lere çözüm bulamaması ve sürekli sorunu "SAĞLAYICIYA" itelemesi rezillik ötesi bir durumdur. Bu kadar gelir elde eden bir firmanın oyuncuları bu denli mağdur etmesi utanılacak bir durumdur. Üstüne üstlük açılan kayıtlarda 13. maddeyi göstererek ödemesi yapılan ürünün hiç bir şekilde hizmeti vermek zorunda olmadığını belirtmektedir. (Kendinden kaynaklı sorunlarda bile.)

Discord Modları dışında 1 - 2 standart ve ortalığı yatıştırmak adına yapılan açıklamalardan başka bir bilgi verilmemektedir. NTTGame ve MGame bu olaylarda üç maymunu oynamaktadır.

Ya net bir süre verin, Ya dandik sağlayıcınızı değiştirin. Ya da telefi konusunda açıklama yapınız !!
    Last edited by versland92; 08-24-2020 at 02:16 PM.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Yurtdışından kazanılan parayla yurtdışına verilen hizmetin, y.dışı sorunlarını çözme hızının, sorunlara mantıklı tutarlı âdil açıklamalar yapmanın arasında uçurumlar var.

Senior Member
    jr tikladik yine dc olduk giremedik. allah iyiliginizi versin sizi ya.

Junior Member
    Şunu ogrenmek istiyorum. Bunada hakkım oldugunu dusunuyorum. Bu sorun halledilecekmi, yoksa yapamıyormusunuz. Yapamıyorsanız bosuna zaman VE para harcamayalım.Paranla rezil olmak dedikleri bu olsa gerek.Aylardır bir sorun halledilemezmi, bu nasil bir sorumsuzluktur.

Senior Member
    10'dk da bir dc oluyoruz..

Sabahtan beri 50 kere dc yedim ben bunu cekmek zorundamiyim. Motivasyonumu topluyorum tekrar giiyorum keyfimin icine ediyor oyun. Pusta 250 liraya premium satmasini biliyosunuz, o zaman bu konuyuda cozuceksiniz, bu nasil bir laubaliliktir. 10 kere ticket attim 10 kere ayni cevabi yolluyosunuz. Kanser olun olun ins.

Senior Member Vrij's Avatar
    GMlerin elinde olan bişi yok. İnsiyatif alıp bişi yapan da yok sanırım. çok oyuncu, çok dert var çok az eleman var. Tipik kapitalizm bu mgamin yaptıgı, steami de buraya havale ediyor 1 yeni GM almıyor

Bu DClerle Deacon frost ilgileniyordu o da yok, tatilde mi, istifa mı etti, bilen var mı?
    Deacona ulaşmak lazım.

Bende pre yok kendim için söylemiyorum, ama şu gariban yabancıların prelerini iade etmek adalettendir, çektiğimiz eziyetten geçtik, saflar hala yenisini alıyor

ticketa ne cevap veriyolar, çalışmalrımız devam ediyor fln mı?
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.