Page 26 of 60 FirstFirst ... 16242526272836 ... LastLast
Results 251 to 260 of 592
    Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    aaa pm yollayamadım skluckynin pmi fulmuş
    SkCLucky has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

başka kim bakıyor pmi boş olan mod var mı?
    discorddan da yazayım tracert atsınlar, herkes aglıyor malum pre gitti, peri gitti, öldük exp gitti, jr silverlar gitti vsvs
    Tekrardan deneyebilir misiniz?

Quote Originally Posted by Vrazji View Post
    SkCLucky has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
    can you try again, please?

https://clips.twitch.tv/VenomousVibr...omCoolStoryBob

canlı yayın sabah 08:43 tarih 15 08 2020 yeter .

Senior Member
    Dc sorunu tüm hızıyla devam etmekte, +up

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Yurt disindaki bant genisligini azaltmalardan dolayi belkide bu sorunu yasiyorsunuz pandemiden dolayi ilgilenmiyor olabilirler turkiyedeki iss firmalari biraz ilgileniyorlar ben aradim fiber olmama ragmen bant genisligi kisitlamasini yapildigini belirttiler.
    Bende bu kisitlamaya girmemek icin yayinciyim dedim benim fiberi duzelttiler.
    Yurtdisindaki iss firmalari nasildir hic bir bilgim.yok Turkiyede Sadece hersey Turk telekoma bagli oldugu icin Pekte yapacak bisi yok

Senior Member
    Görevler sıfırlanır, Yapamayız, Jr ye giremeyiz, Etkinliklere katılamayız hele pk hiç yapamayız exp yapsan ölürsün telafisi oldumu geçen olmadı. Bu sefer de aynısı olacak.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Yurt disindaki bant genisligini azaltmalardan dolayi belkide bu sorunu yasiyorsunuz pandemiden dolayi ilgilenmiyor olabilirler turkiyedeki iss firmalari biraz ilgileniyorlar ben aradim fiber olmama ragmen bant genisligi kisitlamasini yapildigini belirttiler.
    Bende bu kisitlamaya girmemek icin yayinciyim dedim benim fiberi duzelttiler.
    Yurtdisindaki iss firmalari nasildir hic bir bilgim.yok Turkiyede Sadece hersey Turk telekoma bagli oldugu icin Pekte yapacak bisi yok
    Bizimkiler hiç bir şeyi değiştirmez süte su katmaz, bala şeker katmaz, kıymada yuzde 100 dana yazıyorsa yuzde 100dür, domuz katmazlar. Cezalar çok büyük ve kontroller cok fazla, nufus az çünkü, ve aslında kültürleri öyle hile hud'a yok..

Amaaa bizim baglantımız TRdeki serverlere ulaşması için bir TR şirketine baglanıyor ya, ona mudahale edemezler. Türknetle mi baglanıyor acaba çünkü Turknetliler de bizm gibi DC oli

@Sktlucky sn mod şimdi savas var savastan sonra pm atcam TY.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Görevde yapamıyoruzzzzzzzz expppppppppp ard arda dcler başladı

Junior Member
    dcler devam ediyor

Junior Member
    dc hala devam ediyor

Senior Member
    dc devam ediyor