Page 44 of 60 FirstFirst ... 34424344454654 ... LastLast
Results 431 to 440 of 592
    Senior Member Vrij's Avatar
    Oyunda bu gece DC oldum ama 2-3 haftadır nerdeyse bakımdan bakıma DC oluyorum.
    Ben bazen VPN le ingiltereyi deniyorum, bir sorun yok.

Senin PC iyi, net iyi, oyunu yeniden yuklemişsin.
    Hangi server ve AV, firewall fln ne durumda, oyunda FPS kaç alıyorsun DC oldugun yerlerde?
    AV ve firewallı kapatıp denedin mi?

Server diez için saat tam dogru, yalnız TR ye göre değiştiriyorlar saat dilimini, yani FT, JR TR saatiyle kaçtaysa aynı kalıyor. TR de saatleri ileri geri alma yok biliyorsundur.
    Kış saati olana kadar server bizmle aynıydı, biz 1 saat geri gidince dilimi değiştirdiler, şu an bizden bir saat ileri oldu, TR ye göre aynı kalsın diye.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Buraya sadece bir moderator Trace Route hakkinda bir bilgi istemis bizden, lakin o kisiye mesaj da atamiyoruz.

Mod veya Dev lerden biri bana private message atarsa gerekli ekran goruntusunu iletebilirim. Veya bana oyunun log file ini bulmama yardimci olun ve ben dev team e geri donus yapiyim.

Tesekkurler.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    yaptigim is geregi AV ve firewall zaten kullanmiyorum. oyun dosyalarini kurcalamak ta istemiyorum, oyunu oyun oldugu icin oynayanlardanim server Vega bu arada ve server saati TR saati evet haklisin, ama hala event saatleri ile uyusmuyor, ne benim kendi saatim ne oyun saatine kiyasla

Senior Member Vrij's Avatar
    PMi fuldur, yarın açar.
    Mesela FT, TR saatiyle 22.00 da snrm, JR, 22.40, savas 20.00.
    Uymuyor derken kumsaatindeki saatler mi uymuyor, event saatleri tablosu var modlardan birnde vardır yuklerler, discord kullanıyor musun?
    Resmi ntt discorrda burda sabit konuda daveti var, ENG channel de DC olanlar kulubu var bekleriz ))
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Link atabilir misin acaba, discord kullaniyorum evet. Yardimci olabilecegimi dusunuyorum bu problem hakkinda

Tek çareniz WTFast yada benzeri ücretli programları kullanmanız

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by jaggermeister35 View Post
    Buraya sadece bir moderator Trace Route hakkinda bir bilgi istemis bizden, lakin o kisiye mesaj da atamiyoruz.

Mod veya Dev lerden biri bana private message atarsa gerekli ekran goruntusunu iletebilirim. Veya bana oyunun log file ini bulmama yardimci olun ve ben dev team e geri donus yapiyim.

Tesekkurler.
    Quote Originally Posted by jaggermeister35 View Post
    Link atabilir misin acaba, discord kullaniyorum evet. Yardimci olabilecegimi dusunuyorum bu problem hakkinda

Merhaba,

Özel mesaj ile bana veya bir başka Mod. arkadaşıma iletebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bağlantı üzerinden sunucumuza katılabilirsiniz.

Knight Online Discord Kanalı dahil olmak için TIKLA

DC yeniden başladı tam hız devam ediyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Dun yazdigim konulara nicetten hic bir mantikli cevap gelmedi. Sebebi nedir acaba? Oyun bizim oyunumuzmus gibi neden takmamazlik soz konusu dev team tarfindan? NTT Game in sadece distributor oldugu ve mGame den cevap bekledigi icin mi acaba? Konu hakkinda sadece 1 kisi tekniksel yazi yazmis, o da ko sayfasina trace route atmak

yardimci olabilirim, ama siz tabii kendiniz bilirsiniz - pm inizi bekliyorum.

Senior Member Efsanevi_Kahraman's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheAscennsion
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Ben Türkiyeden oynuyorum sürekli dc problemi yaşıyorum asas karakterimle sorun genel var anlaşılan
    Cesaret insanı zafere , kararsızlık tehlikeye , korkaklık ise ölüme götürür.