Results 1 to 5 of 5

verilen noah +sı çalışmıyor

eventtan gelen transparent minevra yüzdeleri kutudan çıkan paraya hiçbir etkisi olmuyor sebebini merak ediyorum bilgi alabilir miyim?

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Canım benim, önce oto periyi çıkartıyorsun. Sonra kutuyu açıyorsun, para miktarına bakıyorsun kaç coins? Üstünde walkry setin varken, o paraya tıklıyor . Aaaa o da ne ? Para %9 fazla gelmiş olacak üstüne ... Peri varken kaç geldiğini nerden anlayacaksın. %9'u zaten 50 coins falan yapar, kutudan 550 çıkıyorsa, 50 coins fazla olarak 600 coins gelecek üstüne...

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Pervas1z View Post
    Canım benim, önce oto periyi çıkartıyorsun. Sonra kutuyu açıyorsun, para miktarına bakıyorsun kaç coins? Üstünde walkry setin varken, o paraya tıklıyor . Aaaa o da ne ? Para %9 fazla gelmiş olacak üstüne ... Peri varken kaç geldiğini nerden anlayacaksın. %9'u zaten 50 coins falan yapar, kutudan 550 çıkıyorsa, 50 coins fazla olarak 600 coins gelecek üstüne...
    Bu ne güzel hesaptır yiğidim soyadın Pisagor falan mı

Senior Member
    sübhanallah basede premiumsuz farmer ilk defa gördüm

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    500 coins alsan %9 ile 45 coins fazladan alırsın. Videonda da zaten 400-600 arası coinsler çıkıyor. Arkadaşın dediği gibi periyi çıkart kutuya elle bak o zaman farkı görürsün

Tags for this Thread