Results 1 to 6 of 6

Premiumlar bosa gidiyor..

Sayın yetkililer 170-200 tl para verip oyuna girmek istiyoruz...Oyunda onca premiumsuz insan varken biz sırada 200 kisi beklemek zorunda kalıyoruz..Bakın jr vakti giremedim ne 1 ne 2 ne de 3. servere ve burada size yazıyorum..Bu oyunla ilgilenecek olan kimse yok mu?Hergün yeni bir sorunla karsılasıyoruz...Dc sorunu bitiyor sıra sorunu baslıyor sıra sorunu hicbirzaman bitmeyecek jr giriyoruz bug oluyor neresinden tutarsak elimizde kalıyor..Lanet olsun yaaa.

Quote Originally Posted by PAL_1 View Post
    Sayın yetkililer 170-200 tl para verip oyuna girmek istiyoruz...Oyunda onca premiumsuz insan varken biz sırada 200 kisi beklemek zorunda kalıyoruz..Bakın jr vakti giremedim ne 1 ne 2 ne de 3. servere ve burada size yazıyorum..Bu oyunla ilgilenecek olan kimse yok mu?Hergün yeni bir sorunla karsılasıyoruz...Dc sorunu bitiyor sıra sorunu baslıyor sıra sorunu hicbirzaman bitmeyecek jr giriyoruz bug oluyor neresinden tutarsak elimizde kalıyor..Lanet olsun yaaa.
    her oyunda illa sorun olur oyüzden bunları düşünerek alman gerek prelerini 200 lira verip madur olmaman için 200 lira vermemelisin

Quote Originally Posted by circalak View Post
    her oyunda illa sorun olur oyüzden bunları düşünerek alman gerek prelerini 200 lira verip madur olmaman için 200 lira vermemelisin
    son daha da almam 2004 den beri düzelmeyen oyunu bu saatten sonra düzelecegini beklemek aptallık olur...

Quote Originally Posted by PAL_1 View Post
    son daha da almam 2004 den beri düzelmeyen oyunu bu saatten sonra düzelecegini beklemek aptallık olur...
    knight online artık bir oyun değil siz olayı başından yanlış anlamışsınız burası ticaret alanı sizin işe ihtiyacınız olur knight onlineye başvurursunuz belirli yaratıkları keserek evinize ekmek alırsınız ve bu süre zarfında sizlerin normal hayatta yapamayacağınız bütün etik - ahlak dışı hareketleri yapma özgürlüğüne sahip oluyorsunuz tek olayı bu knight onlinenin oyüzden sorunların düzelmesini beklemeniz bir hata olur
    Last edited by circalak; 04-13-2020 at 09:20 PM.

Quote Originally Posted by circalak View Post
    knight online artık bir oyun değil siz olayı başından yanlış anlamışsınız burası ticaret alanı sizin işe ihtiyacınız olur knight onlineye başvurursunuz belirli yaratıkları keserek evinize ve bu süre zarfında sizlerin normal hayatta yapamayacağınız bütün etik - ahlak dışı hareketleri yapma özgürlüğüne sahip oluyorsunuz tek olayı bu knight onlinenin oyüzden sorunların düzelmesini beklemeniz bir hata olur
    katılıyorum dogru teşhis koymussun bro

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bunu bu gece resette düzelticekler şimdi ifşa etmiyorum ama yaptıkları bir hata var bir şeyi açık unuttular ve onu düzeltmek için res attıklarını düşünüyorum.