Results 1 to 4 of 4

Thread: Nttnow

Nttnow

Merhaba Yeni sunuculara giriş yapmak istiyorum android ve apple store den NTTnow uygulamasını indiyorum fakat sürekli olarak bu hata karşıma geliyor ntt now you have already registered with this device lütfen yardım edin

NTTnow uygulamasının bir çok hatası var öncelikle kod yolluyor ama kod gelmiyor kod uzun bir süre sonra geldiğinde ise ekrana tıklayıp giriş yapamıyorum okuduğum forumlarda da bu tür sorunlar varmış cidden bir uygulamayı bu kadar zor ve işkence türünde yapmak ilgi göstermemekle elinize ne geçiyor ?

Junior Member
    benim 3 aylık bir üyeligim var ve eski sunuculara giriş yapıyorum şimdi vega sunucusuna giriş yapıcam iphone 7 kullanıyorum ve nttnow indirdim numaramı yazıyorum ortada bir yuvarlak sürekli dönüyor her hangi bir işlem gerçekleşmiyor versiyon 13:3.1

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Clo_Nj1mdFc5 View Post
    Merhaba Yeni sunuculara giriş yapmak istiyorum android ve apple store den NTTnow uygulamasını indiyorum fakat sürekli olarak bu hata karşıma geliyor ntt now you have already registered with this device lütfen yardım edin
    Hesabınızın zaten kayıtlı olduğu yazıyor. NTTNow Mobil Doğrulama kategorisine destek bileti göndermeniz gerekmektedir.

Quote Originally Posted by ark_SJUVQH3g View Post
    NTTnow uygulamasının bir çok hatası var öncelikle kod yolluyor ama kod gelmiyor kod uzun bir süre sonra geldiğinde ise ekrana tıklayıp giriş yapamıyorum okuduğum forumlarda da bu tür sorunlar varmış cidden bir uygulamayı bu kadar zor ve işkence türünde yapmak ilgi göstermemekle elinize ne geçiyor ?
    Hesabınızın incelenmesi için sizin de destek bileti göndermeniz gerekmektedir.

Quote Originally Posted by OZGUR79 View Post
    benim 3 aylık bir üyeligim var ve eski sunuculara giriş yapıyorum şimdi vega sunucusuna giriş yapıcam iphone 7 kullanıyorum ve nttnow indirdim numaramı yazıyorum ortada bir yuvarlak sürekli dönüyor her hangi bir işlem gerçekleşmiyor versiyon 13:3.1
    Bağlantı probleminden dolayı olabilir. Mobil bağlantı üzerinden deneme yapabilirsiniz.

Bazı oyuncular telefona VPN yüklemesi yaparak kurulum yapabildiğini yazdılar. Ancak VPN kurulumunu önermiyoruz. Bu durum sizin tercihinizdir.

Siz de bilet göndererek hesabınızın incelenmesini talep edebilirsiniz.