Results 1 to 4 of 4

Angry Macrocuları şikayet ediyoruz diye discorttan ip ban yedim.

Başlıktada belirttiğim gibi Macrocuları şikayet ediyoruz diye discorttan ip ban yedim.
    oyunun daha oynanabilir bir şey olması için uğraşıyoruz hilecileri şikayet ediyoruz ama nafile. biz derdimizi nasıl dile getiricez ??

gelin oyundan da ban atın bari bana tam olsun hileciler daha çok rahat etsin ??
    Last edited by SkCLucky; 04-13-2020 at 09:17 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Discord kurallarına uymamış olduğunuz nedeniyle discord sunucusundan atılmışsınızdır. Genel veya konu dışı kısmında hile bildirimi yapmamak gerektiği belirtilmiş ve sürekli bu şekilde davranmışsanız, bu spama girer ve uzaklaştırılmanıza neden olmuş olabilir.

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ek olarak resmi Discord kanalında en az 10 level olup bir form doldurmak gerekiyor. Ancak o zaman direk yetkililere özel olarak illegal bildiriminde bulunabiliyorsun hocam.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Discord kurallarına uymamış olduğunuz nedeniyle discord sunucusundan atılmışsınızdır. Genel veya konu dışı kısmında hile bildirimi yapmamak gerektiği belirtilmiş ve sürekli bu şekilde davranmışsanız, bu spama girer ve uzaklaştırılmanıza neden olmuş olabilir.

Hocam tamam iyi güzel diyorsun da uyarıda bulunmadılar bu 1. 2. ise susturma cezası versinler 1 gün 10 gün her neyse. oyunla alakalı bir çok bilgiyi anlık olarak oradan takip edebiliyordum. sizce de bu yapılan mantıksızlık değilmi ? ben orada kimseye küfür etmedim kimseyi rahatsız etmedim. bana yapılanı biraz hilecileri yapın..

Tags for this Thread