Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 34
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Ayrıca belirtmek isterim skillbarı gizleyenler bende hep koxp şüphesi uyandırır.
    Allah aşkına skill bar ile koxpun ne alakası var? Nicki açık elemanın korksa nickini vs gizler bişi yapardı.

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Son zamanlarda bu bug sıkça olmaya başladı. Geçen de biri TW keserken aynı şeyi yaşamıştı.
    Tamam en büyük suçlu tabi ki oyun yapımcıları ama 83 levelsin ve eski bir sunucudasın. %100 Exp kağıdı almayı düşünmen gerekirdi hocam.
    215m exp az buz değil. Tabi bu bugda %100 Exp kağıdının çalıştığını varsayıyorum.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bence ticket gönder. Görüntüler çok net. Telafi etmeleri gerekir.
    Telafi edilmeyeceğini sen de biliyosun

Ayrıca belirtmek isterim skillbarı gizleyenler bende hep koxp şüphesi uyandırır.
    Alışılmışın dışında bir skil dizimim var. Konu oraya gelip de konu dağılmasın diye gizledim. Niye böyle bir düşünceye kapıldın anlamadım açıkçası..

Quote Originally Posted by CrazyEreen View Post
    emin geçmiş olsun
    Geçirenler sağ olsun

Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Son zamanlarda bu bug sıkça olmaya başladı. Geçen de biri TW keserken aynı şeyi yaşamıştı.
    Tamam en büyük suçlu tabi ki oyun yapımcıları ama 83 levelsin ve eski bir sunucudasın. %100 Exp kağıdı almayı düşünmen gerekirdi hocam.
    215m exp az buz değil. Tabi bu bugda %100 Exp kağıdının çalıştığını varsayıyorum.
    Rez taşım vardı. Gerek duymadım exp kağıdına. Tabi gecenin 3ü olduğu için rez bulamadım. Towna gitmek için relog attığımda da char kalkmıştı..

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    charın ayakta görünmesi bir bug olabiliyor. cz de kuleye yatmıştım (80lvl priest buff vardı) bdw saati geldiği için bdw tıkladım, bdw haritasına ölü olarak çekti bende tekrar relog attım bu sefer moradonda doğdum ama ayaktaydı char. bende tekrar relog attım ve bu sefer ölü olarak düştüm.

bdw sonrası ayakta görünmesinin sebebi bdw haritasında hp nin farklı olmasıydı, o yüzden char ayakta doğdu bende bu sebeple 2. defa relog ihtiyacı duydum ve exp kaybı yaşamadım.

belki sendede böyle bi durum olmuş olabilir. tekrar relog denedin mi acaba ?

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Euphorian View Post
    Allah aşkına skill bar ile koxpun ne alakası var? Nicki açık elemanın korksa nickini vs gizler bişi yapardı.
    Koxp kullanan kişilerin genelde skillbarları boş veya çok saçma skiller ile dolu olur. Ondan dolayı. Kimseyi itham ettiğimden değil yanlış anlaşılmasın.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    charın ayakta görünmesi bir bug olabiliyor. cz de kuleye yatmıştım (80lvl priest buff vardı) bdw saati geldiği için bdw tıkladım, bdw haritasına ölü olarak çekti bende tekrar relog attım bu sefer moradonda doğdum ama ayaktaydı char. bende tekrar relog attım ve bu sefer ölü olarak düştüm.

bdw sonrası ayakta görünmesinin sebebi bdw haritasında hp nin farklı olmasıydı, o yüzden char ayakta doğdu bende bu sebeple 2. defa relog ihtiyacı duydum ve exp kaybı yaşamadım.

belki sendede böyle bi durum olmuş olabilir. tekrar relog denedin mi acaba ?
    Dediğim gibi relog attığımda char ölü değildi. Ayakta baya yürüyebiliyor skil falan atabiliyordum. Ama ts basamıyordum. Herhalde ts buga girdi diye ronark landa gidip geleyim dedim. Eslanttan emcye geçtiğimde press ok yazısı geldi. Söve söve ok dedim. Yapacak bir şey yok.
    Ama exp kaybı yaşandı.

Senior Member
    ksc net deil skl barida göstermesi gerekiyor

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Kardeşim 30m'lik item altı üstü. Hala rez taşı vardı gerek duymadım diyorsun. 83+ adamsın, rezle bile kalksan 45-50m exp çöpe gidiyor.
    Yarın bir gün 83/10 olsan yine mi rez taşı ile kalkacaksın. Öldüğün sırada üstünde kağıt olsa anında kalkıp, 3mlik exp kağıdı zararını 15dkda geri çıkarırdın orda.
    Bir de gecenin köründe rez bulamadım diyorsun. %100 Exp kağıdı almanın en güzel tarafı o zaten. Rez arama derdi kalmıyor, farm/pk yarıda kesilmiyor.
    Destan'da 83/4 bp charım var. Şu an aktif kullanmıyorum ama magic bag'inde %100 exp sc hazır bekler her daim. Elzem olan şeylerde paraya acıma.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    şu skill barı gizleyenlerde hep bi terslik çıkıyor

soug bi su içiyosun kendine geliyosun hadi bakiyim ben 430m exp kaybettim dc sorunları yüzünden yardımcı olmadılar 2 ay önce