Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 34 of 34
    Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Rez arıyordum birader. Ölüyken yürüyemediğim için oradan infoyla priest arıyordum. Ne boş şeylere takılıyorsunuz? Çok şüpheleniyorsanız gelin Olympiaya peşimde video açık dolaşın. Söyleyin modlara iletsinler gmlere incelesinler. Skill barı gizlemeyi nasıl koxpa bağladınız anlamıyorum. Konu dağılmasın diye gizledik 20 postun 19u skill bar

Anasını satayım oyun hatasından full canla ölüp exp kaybediyorum bir de burada gerizekalılara laf anlatmaya çalışıyorum. Yok skill bar gizli yok kendine PM atmış yok 2. sayfada ne arıyormuşum.
    Niye bu kadar agresifleşip de seni şüpheli bulan herkese gerizekalı dedin şimdi ? E tabi konuşur millet kardeşim sen kanıt niteliğinde kullandığın sslerde neden oynama yapıyorsun ? Ama doğru sana göre herkes gerizekalı bi sen akıllısın. Neyse hadi kolay gelsin.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Niye bu kadar agresifleşip de seni şüpheli bulan herkese gerizekalı dedin şimdi ? E tabi konuşur millet kardeşim sen kanıt niteliğinde kullandığın sslerde neden oynama yapıyorsun ? Ama doğru sana göre herkes gerizekalı bi sen akıllısın. Neyse hadi kolay gelsin.
    Agresif olmakta haksız mıyım sence? 5.5k canla 217 milyon exp kaybettim. Beni şüpheli bulanlara demedim. Açıklama yapmama rağmen anlamamakta direnenlere dedim. Sözümün de arkasındayım. Oynanmamış kscleri de salacağım konuya 2 saat içinde. Ne ile suçlanacağımı merak ediyorum. "Hmmm malisi 0a koymuş kesin koxper" dersiniz bu sefer de

Banned
    Hala bir yetkilinin cevap vermemesi üzücü.

Olması gereken yaşadığınız sorun üzücü hemen telafi için gerekli işlem yapılacaktır.

Yapılan eleştirileri silmek.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Hala bir yetkilinin cevap vermemesi üzücü.

Olması gereken yaşadığınız sorun üzücü hemen telafi için gerekli işlem yapılacaktır.

Yapılan eleştirileri silmek.
    Bi telafi beklediğim yok zaten ama en azından bi cevap yazmalarını beklerdim konuya.