Results 1 to 5 of 5

Question windowslive.com uzantılı kayıtlı hesabıma erişemiyorum

Selamlar,
    Öncelikle içinde bulunduğumuz bu zor süreçte herkes gibi ben de ev karantinasındayım. Bu süreç her nekadar bizleri zorlasa da yıllardır iş hayatımdaki koşuşturmacadan durup kendime zaman ayıramamıştım. Bu durumu değerlendirmek için ilk gençlik yıllarımın şahidi bu oyuna yeniden ilgi duydum.Youtube videoları, canlı yayınlar, görevli personellerin emekleri dikkatimden kaçmadı. Ve yeniden başlamaya karar verdim. Yanlış hatırlamıyorsam üniversite yıllarımın son zamanlarında yaklaşık 2012-2013 yıllarında Knight Online' ı bırakma kararı aldım. Seviye 73 de bir karakterim vardı ve onunla oynamaktan çok zevk alıyordum.Yine o karakterimle devam etmek istiyorum ama sisteme girerken oyun için aldığım @windowslive.com uzantı eposta artık geçersiz olduğunu üzülerek öğrendim. Unuttuğum şifremin epostama gönderilmesini istesem de malesef windowslive.com email adresim silinmiş bulunmakta. Oyun içinde daha önce premium veya cash satın almadım. Üst düzey bir karakter olmasa da ona zamanında gerçekten ,kendi düzeyimde, emek ve zaman harcamıştım. Bir çıkmazın içinde hissediyorum kendimi maalesef. Bir eleştiri yapmam gerekirse de o yıllarda gerek artı dokuz krowaz eşya satışları gerek hile programlarının çokluğu sebebiyle bu oyunun düzelebileceği ihtimalini kafamdan silmiştim. Şimdi ise oyun yöneticilerinin ulaşılabilir olması ya da sesimi ulaştırabiliyor olmak bana umut veriyor.
    Uzun lafın kısası olimpia sunucusundaki JollyJudge kullanıcı adlı karakterime yeniden ulaşmak için ne yapmam gerekiyor ?
    Zamanınızı aldığım için özür diler, desteğinize ihtiyaç duyduğumu belirtmek isterim.
    Saygılar.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    SariaslanLegolas
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Race
    El-Morad
    Mail adresi boşta ise tekrardan almayı deneyebilirsin.
    2012 2013 civarında belli bir tarihe kadar giriş yapılmayan hesaplar silindi diye biliyorum. İstersen önce onu araştır silinmeğinden emin ol sonra uğraşırsın mail işiyle.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteğil verilmiyor. Sizi yalnızca yönlendirebiliriz.

2012 senesinden itibaren oyuna giriş yapmayan hesaplar 2015 yılında silinmiştir.

İlgili duyurunun yapıldığı forum konusu aşağıdadır.

Hesap Silinmesi Hakkında Bilgilendirme!

Email problemine gelecek olursak, yukarıda belirtildiği gibi silinmiş e-posta adresinizi tekrar alabiliyorsanız denemenizi öneriyorum.

Eğer olmuyorsa, Npoint'e sahip başka bir hesabınız var ise, problem yaşadığınız hesabın bilgilerini yazarak müşteri hizmetlerine buradan bilet göndermeniz gerekmektedir.

Moderator Death_Stroke's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    INV
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Hesabızın diğer bilgilerini biliyorsanız açılış tarihi, doğum tarihi vb. Destek ekibine NTT Portal > E-posta Sorunları kategorisinden bilet göndererek yardım talep edebilirsiniz.

Merhabalar, öncelikle ilginize çok teşekkür ederim.
    İlk olarak, @windowslive.com uzantılı eposta hizmetini microsoft sonlandırmış bulunmakta dolayısıyla sadece @outlook veya @outlook.com.tr uzantıları ile eposta hesabı açabiliyorsunuz. Bundan dolayı malesef aynı uzantılı email adresi alabilmem mümkün görünmüyor.
    İkincisi, doğum günü kendi doğum günüm olduğu için o bilgiye sahibim fakat hesabı açtığım tarihi hatırlayamıyorum. Forumda birkaç konuda gördüğüm üzere nttgame destek ekibi, kayıt tarihini hatırlayamayan kullanıcılara yardımcı olamamış. Bu şart bana göre çok sağlanabilir görünmüyor çünkü kimsenin hesapların bu şekilde askıya alınabileceğini/silinebileceğini, böyle bir maddenin eklenip oyunculardan bu bilginin istenebileceğini, o tarihi kayıt altına almamız gerektiğini,taktir edersiniz ki, öngörmesi ihtimal dışıdır. Nitekim benim de yaşadığım gibi insanlar kendi hesap şifrelerini bile unutabiliyor ve bunun için şifremi unuttum bölümü mevcut. Şimdiye kadar böyle bir güvenlik önlemi alan şirket varmıdır bilemiyorum. Knight Online gerçekten ilklerin oyunu sanırım!
    Son olarak, herhangi bir npoint yüklü hesabım da mevcut değil. Öyle görünüyor ki yarattığım karakter parmaklarımın ucunda değil, anılarımda yaşamaya, var olmaya devam edecek.
    İlginize, ayırdığınız zamana ve desteklerinize teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
    Saygılar.

Tags for this Thread