Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Hesabim hacklendi yardim

İYİ ÇALIŞMALAR BUGUN İTİBARİ İLE HESABIM HACKLENDİ KONUYU TİCKET İLE TARAFINIZA BİLDİRDİM. ARAŞTIRDIĞIM KADARI İLE BU DURUMLARDA TİCKETE CEVAP GELENE KADAR HESABI GEÇİCİ DONDURUYORMUŞSUNUZ BUNU TALEP EDİYORUM MADEM BEN GOREMİYORUM HACKLEYENDE GİREMESİN. CHAR ADI: TwinEagLeS SERVER: Sirius ivedi bir şekilde hesabı geçici dondurup ticketeda cevap verirseniz sevinirim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hesabınız istediğiniz üzere kapatılmıştır. Bundan sonraki süreçte "Hesap Çalınması" kategorisine bilet göndererek müşteri hizmetleri üzerinden devam etmeniz gerekmektedir.

Bilet göndermişsiniz. Biletler mesai saatleri içerisinde sıra sıra kontrol edilmektedir. Ortalama 72 saat içerisinde yanıt verilmektedir. Bekleme sürecinde sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz. Müşteri hizmetleri geri dönüş yapmadan yeni bir bilet göndermemeli veya var olan bileti güncellememelisiniz. Aksi taktirde bilete gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz.

Bilginize.

bana yardım olabilcek yetkililer yardımcı olabilrlermi

İyİ ÇaliŞmalar bugÜn İtİbarİ İle 72 saatlİk sÜreyİde geÇtİ ve hala tİcketima cevap yok lÜtfen yardimci olun 4 gÜndÜr maĞdurum Şİmdİden teŞekkÜrler...

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Uns_FURGdZu6 View Post
    İyİ ÇaliŞmalar bugÜn İtİbarİ İle 72 saatlİk sÜreyİde geÇtİ ve hala tİcketima cevap yok lÜtfen yardimci olun 4 gÜndÜr maĞdurum Şİmdİden teŞekkÜrler...
    İlgili kategoride yoğunluk yaşanıyorsa geç yanıt gelebilir. Lütfen biletinizi güncellemeden veya yeni bir bilet göndermeden sabırla gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

yetkili kişi cevap verelirmi çarım durduk yere ban yedi hesap bloke oldu yardımcı olursanıznız sevinirim

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by dow_PHBbR9du View Post
    yetkili kişi cevap verelirmi çarım durduk yere ban yedi hesap bloke oldu yardımcı olursanıznız sevinirim
    Bilet gönderiniz, forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

iyi çalışmalar bugun itibari ile 6 gün ve 5 iş günü oldu ve hala ticketime cevap yok lütfen yardımcı olun konuyu ticket ve forum üzerinden bildirdim daha ne yapabilirim 72 saatin üzerine bir 72 saat daha olacak nerdeyse

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Uns_FURGdZu6 View Post
    iyi çalışmalar bugun itibari ile 6 gün ve 5 iş günü oldu ve hala ticketime cevap yok lütfen yardımcı olun konuyu ticket ve forum üzerinden bildirdim daha ne yapabilirim 72 saatin üzerine bir 72 saat daha olacak nerdeyse
    Gönderdiğiniz bileti cevaplanmadan cevap ekleyerek güncellediyseniz her seferinde biletiniz için tekrar 72 saatlik süre başlamış olabilir

Hayır hiç bir güncelleme yapmadım talimatlarınız doğrultusunda ilerledim.

Tags for this Thread