Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Post Ticket lere cevap gelmiyor

Ben marcopolos accountunu kullnıcısıyım character cok eski cahrdır.IIIAKINBEVIII
    DelienPortee ıd li karakter kullanışı tarafından benim sifremi cözmüş olup item sifremi
    kırıp bütün itemlerimi çalmıştır ve suan oyuna girmemek deyim account bocked diyor
    ve 27,09,2013 tarihınde kontrol edebilirsiniz http://portal.nttgame.com bakım da
    olduğu için siteye giriş yapamadım siteye giriş yapabilseydim sifremi degistirir
    itemlerimi ve character kurtara bilirdim elimde fotoraflar ve 2013/136820 nolu sorusturma tutanagı bulnmakda dır, itemleri mi
    ve charımı geri istemekdeyim charım war premınum kulanmakda idi ve bu tarıhten attııgım tıckete cevap gelmedı yardımıcı olursanı sevınırım..

Senior Member
    Class
    Priest
    Server
    Anatolia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 03burak24 View Post
    Ben marcopolos accountunu kullnıcısıyım character cok eski cahrdır.IIIAKINBEVIII
    DelienPortee ıd li karakter kullanışı tarafından benim sifremi cözmüş olup item sifremi
    kırıp bütün itemlerimi çalmıştır ve suan oyuna girmemek deyim account bocked diyor
    ve 27,09,2013 tarihınde kontrol edebilirsiniz http://portal.nttgame.com bakım da
    olduğu için siteye giriş yapamadım siteye giriş yapabilseydim sifremi degistirir
    itemlerimi ve character kurtara bilirdim elimde fotoraflar ve 2013/136820 nolu sorusturma tutanagı bulnmakda dır, itemleri mi
    ve charımı geri istemekdeyim charım war premınum kulanmakda idi ve bu tarıhten attııgım tıckete cevap gelmedı yardımıcı olursanı sevınırım..
    Ne yazıkki bu cümleyi söylemekten bıktım ama bu konu ile ilgili forum üzerinde destek verilmiyor. Müşteri Hizmetlerine Destek Bileti(Ticket) gönderdiyseniz cevabın gelmesini bekleyiniz. En geç 15 iş günü içerisinde cevap gelecektir. Bu süreyi aştıysa şayet, düzenli bir şekilde ve güzel bir dille yeni bir bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    3 kere yazdim farkli farkli bu benim sucum mu ve hala cevap ve ben gayet duzgun yazzdim birde artik ntt game bu konuya neden el atmiyor anlamiyorum hirsizlar cirit atyor kitli itemlerimizi bile aciyorlar lutfen yardim ci olun elim ksc var istanbul eminyet mudurlugu bilisim subede sorusturma var bu konu ile alakali tesekurler..

Junior Member
    evt bu konuda yardım edecek yok mu ?