Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 66
    Dostum suçu kendinde ara biraz, hala hızlı klavye kullanırım diyorsun. 12 gb lik item koyuyorsun koyduktan sonra dön bir bak kaça koymuşsun. Bu tür şeyler başıma geldiği için şimdi 50 defa kontrol ederek koyuyorum. Adam itemi vermediği sürece yapacak bişey yok geçmiş olsun.

sende hata yok oyunun hatası bu hızlı yazınca 1.200000 oluyor ve 1 coinden koyuyorsun pazara gmlerin sorununu gidermesi gerekir

Moderator Death_Stroke's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Oyun içi eşya satışında oyuncuların sorumluluğunda olduğundan yapılabilecek bir şey bulunmamaktadır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Oyun içi eşya satışında oyuncuların sorumluluğunda olduğundan yapılabilecek bir şey bulunmamaktadır.
    Geçende ben ucuza aldım birinden geri verdim. Bu sizce bug değil mi? Bu sstem değişmezse birçok kişi zarar edecek bu işten. Emeklerimize yazık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NaytOnlaynHayatOflayn
    Dostum suçu kendinde ara biraz, hala hızlı klavye kullanırım diyorsun. 12 gb lik item koyuyorsun koyduktan sonra dön bir bak kaça koymuşsun. Bu tür şeyler başıma geldiği için şimdi 50 defa kontrol ederek koyuyorum. Adam itemi vermediği sürece yapacak bişey yok geçmiş olsun.
    Zaten onun kurbanı oldum kardeşim. Gece 2 de yatıp sabah 7 de kalkınca insan dalgın oluyor. Ben hızlıca girmişim işte, insanın dalgınlığına geliyor bazen. Hatanın bende olduğunu da kabul ediyorum ama bu güncelleme olmasaydı bu hata olmöayacaktı büyük ihtimal.
    Last edited by pinarim12; 04-12-2020 at 10:53 AM.

Senior Member angelrock's Avatar
    Bu tarz durumlarda genelde oyuncular ikiye ayrılır empati kurup kişinin zor duruma düşeceğini düşünüp geri verenler birde geri itemi geri vermeyenler. Genelde itemi geri vermek istemeyen kişi pmleri geç cevap verip karşı tarafın o anki psikolojik durumuyla sinirlenip küfür etmesini beklerler. Küfürü yedikten sonra bana küfür ettin zaten şimdi hiç itemi geri vermeyeceğim diyerek kendilerini rahatlatmaya çalışırlar.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Quote Originally Posted by pinarim12 View Post
    Zaten onun kurbanı oldum kardeşim. Gece 2 de yatıp sabah 7 de kalkınca insan dalgın oluyor. Ben hızlıca girmişim işte, insanın dalgınlığına geliyor bazen. Hatanın bende olduğunu da kabul ediyorum ama bu güncelleme olmasaydı bu hata olmöayacaktı büyük ihtimal.
    Benim de 3 defa başıma geldi ama senin ki kadar yüksek değildi 1-2 gblik itemlerdi. Çekenlerden birisi daha ben yazmadan kendisi pm atıp verdi, diğerleri cevap bile yazmadı. Artık çok dikkat etmeye çalışıyorum. Özellikle acil işin varken hemen pazar kurup işime bakayım dediğin zaman hata yapıyorsun. Pazar kurarken acele etmemek gerektiğini acı tecrübe ile öğreniyoruz.

Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Bu tarz durumlarda genelde oyuncular ikiye ayrılır empati kurup kişinin zor duruma düşeceğini düşünüp geri verenler birde geri itemi geri vermeyenler. Genelde itemi geri vermek istemeyen kişi pmleri geç cevap verip karşı tarafın o anki psikolojik durumuyla sinirlenip küfür etmesini beklerler. Küfürü yedikten sonra bana küfür ettin zaten şimdi hiç itemi geri vermeyeceğim diyerek kendilerini rahatlatmaya çalışırlar.
    Adam tez yazmış bu konuda söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by NaytOnlaynHayatOflayn View Post
    Adam tez yazmış bu konuda söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.
    ^_^ Şu cümlede çok klasiktir "Kendi hatasından dolayı beni suçluyor" "Üstelik birde bana küfür ediyor" halbuki gerçek niyeti itemi baştan geri vermemek arkasınada kolpadan clan sesli chat sisteminden yandaşlar buldularmı itemi geri vermemek için türlü türlü kendilerini haklı çıkartacak anektodlar yaratırlar. Bende şunu soruyorum o tür oyunculara: Bedava bir item elde etmek için adil olmamak küfür etmekten daha masum olmadığı düşünmek ayıp mıdır günah mıdır?
    Last edited by angelrock; 04-12-2020 at 11:53 AM.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

gerçekten talihsiz bir olay,maalesef ki hata senden kaynaklı umarım sonrasında daha dikkatli olursun

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast