Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Ncs bug - calismama

Arkadaşlar ben ring olarak bir karakter aldım. karakterı unseal yaparak oyuna girdim. haliyle nick değiştirmek için pustan NCS satın aldım.
    Altar sunucusunda oynuyorum. npc den change ıd kısmına girip nick yazıyorum bir sürü kombinasyon denedım 150-200 kadar. ama bana hergangi bir hata vermeyıp sureklı nıck yazma ekranına gerı cevırıyor yazdıgım hıc bır seyı kabul etmıyor... altar 1 - 2 - 3 suncularında denedım üstümde görev yok achive den hiç birşey seçili değil. ne yapacağım kafayı yedım.....

Uzun yıllardır ncs basmadım. Bazı şeyler değiştimi bilmiyorum.

Ncs scrolu ne zaman çektin? 72 saat süresi var. O saatten sonra basılıyordur belki. Yada clan varsa clandan çıkıp dene.

hayır bir süresi yok clanda değilim yani inanılmaz bir şekilde kafayı yemek uzereyım ((((((

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hangi NPC'de hangi işlemleri gerçekleştiriyorsunuz.

Quote Originally Posted by alexanderhills View Post
    hayır bir süresi yok clanda değilim yani inanılmaz bir şekilde kafayı yemek uzereyım ((((((
    Sen ncs yi pustanmı çektin? Çektiysen 72 saat beklemen gerekir diye biliyorum. Yok tezgahtan aldıysan sorun başka.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    vendor hemes de tabiki :/

Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Sen ncs yi pustanmı çektin? Çektiysen 72 saat beklemen gerekir diye biliyorum. Yok tezgahtan aldıysan sorun başka.
    yanlısınız var pustan cekilen itemlerin satışı için süre var kullanımı için değil.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Lütfen yardımcı olun bu benım ıcın cok onemlı 2000kc odeyerek magdur oldum...

Member
    Nickname
    ResT
    Clan
    Sinfuls
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    adam belli ki ncs atip ringlemis 48 saat icinde 2 kere atamazsin sanirim ncs

Quote Originally Posted by Recital View Post
    adam belli ki ncs atip ringlemis 48 saat icinde 2 kere atamazsin sanirim ncs
    tanıdıgım bırınden satın aldım ncs basmadan verdıgı konusunda emınım..