Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Server: Destan2 pazar buyculara yapilan taciz

]ÖNCELİKLE MERHABALAR BU AKSAM ARKADASIMIN VASITASIYLA FARKETTTIM ILK OLARAK AKSAM 20:00--23:00 ARALARINDA BUY PAZARI ACMISTIM ANVİLİN ORADA HIGH CLASS ITEM ALIŞI YAPMAKTAYDIM ARKADASIM BENIM PAZARIMIN ACILMADIGINI SOYLEDI DAHA SONRA
    KONTROL ETTIK ŞU ŞAHIS 3 KEZ AYRI YERE PAZAR AÇTIM DENEMEK ICIN 3 KEZ DE GELDI PAZARIMIN BASINA GELIYOR VE PAZARIMI TUTUYOR BIR NEVI TACİZ EDİLİYORUM MUHTEMELEN BU ARKADASIN DAHA FARKLI CHARLARIDA MEVCUT ORNEK IB ALISI YAPIYORUM BASKA KONUSMADHALIGIM KISIDEN PM ALIYORUM IB ALIYORMUSSUN BIR ARKADASIM SOYLEDI DIYE HALBUKİ KİMSEYE İB ALDIGIMI DA SOYLEMEDIM BU OLAYI FARKETTIKTEN SONRA PAZARDAN BI KAC KISIYLE DAHA KONUSTUM ONLARINDA BASINA GELMIS BU ARKADASLAR PAZARIMIZI TUTARKEN DIGER CHARLARININ ÖNÜNÜ AÇMIS OLUYORLAR BEN 3 FARKLI YERDE BU SAHISIN GORUNTULERINI ALDIM UMARIM DIGER ARKADASLARDA FARKEDER VE BUNUN ONUNE GECILIR DUPE DUZ TACIZ EDILDIM GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERİM fotograflar elımde mevcut foto gondermeyı pek anlayamadım ama sıze ulasmassa tekarar ıletısıme gecebılırız fotograflar elımde mevcut
    SAYGILARIMLA...
    Last edited by Crak16; 04-09-2020 at 10:21 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Şikayetlerinizi Cheat Reports bölümüne yapmanız gerekmektedir. Herkese açık olan forum bölümlerinde bu tarz paylaşımlar yapılması yasaktır.

Pazarınız tutuluyor ise videolu kanıt oluşturunuz. Youtube'a liste dışı olarak yükleyiniz ve ilgili linki Cheat Reports bölümüne konu oluştururken paylaşınız.

Cheat Reports kullanımını bilmiyorsanız buradaki konu size yardımcı olacaktır.