Results 1 to 10 of 10

ringe item koyma

karakteri ringe koyarken yanlzıca bir item koyma seçimi yapsak veya queste gibi dğerli itemleri charla birlekte geçirsek daha iyi olmaz mı böyle bir özellik eklesek güzel olmaz mı ?

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Eskiden vardı kaldırıldı. Tekrar gelmesi isteniyor herkes tarafından ama oyunda kaldırılan şeylerin gelme ihtimali oldukça düşük.

ama sonucta bu mantıklı bir istek göz ardı edilmemeli bence

Senior Member angelrock's Avatar
    quest eşyası netice itibariyle ciddi emekler verilerek basılıyor ciddi bütçeler harcayan oyuncular var çarını yüzüğe koyduğu zaman bu eşyadan vazgeçmek zorunda kalması bana ve bir çok kimseye mantıklı gelmiyor. Umarım eski haline gelir yüzük sistemi aslında kimse bununla ilgili yeni birşey istemiyor eski halinden bir çok oyuncu memnundu.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member _Perfect_Game_'s Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Hiç bir şekilde olmasa bile En azından 1 item (quest de özelde olabilir) Hakkımız olması gerektiğini düşünüyorum.

Quote Originally Posted by _Perfect_Game_ View Post
    Hiç bir şekilde olmasa bile En azından 1 item (quest de özelde olabilir) Hakkımız olması gerektiğini düşünüyorum.
    Bunu düşünerek yeterince makul bir istekte bulunmuş olursunuz.

Member yiginalli35's Avatar
    Nickname
    IKONN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Sultans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    bu önceden vardı zaten sonra bir sebepten kaldırıldı ama neden bilemiyorum.

Quote Originally Posted by yiginalli35 View Post
    bu önceden vardı zaten sonra bir sebepten kaldırıldı ama neden bilemiyorum.
    Taurus belt+3 veya taurus ring+3 gibi eşyaların kilidini açmak çok pahalıya geldiği için oyuncular eski yıllarda bu eşyalardan birisini ringe koyup sealed item masrafından kurtuluyordu itemi satarken ve doğal olarak pus ürünü olan sealed item satışına bu durum balta vuruyordu. Bunun kaldırılma sebeplerinden birisinin bu olacabileceği söyleniyor yeterince mantıklı diğer sebep ise yüksek fiyatlarla satılan +9 quest eşyalarının satışının yüzükle tl üzerinden dönmesi uzun vadede sealed item tüketimi isteyen eşyaların arz talep dengesini sekteye uğratacağı düşüncesiyle kaldırılmış olabilir.
    Last edited by angelrock; 04-09-2020 at 10:03 PM.

Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Taurus belt+3 veya taurus ring+3 gibi eşyaların kilidini açmak çok pahalıya geldiği için oyuncular eski yıllarda bu eşyalardan birisini ringe koyup sealed item masrafından kurtuluyordu itemi satarken ve doğal olarak pus ürünü olan sealed item satışına bu durum balta vuruyordu. Bunun kaldırılma sebeplerinden birisinin bu olacabileceği söyleniyor yeterince mantıklı diğer sebep ise yüksek fiyatlarla satılan +9 quest eşyalarının satışının yüzükle tl üzerinden dönmesi uzun vadede sealed item tüketimi isteyen eşyaların arz talep dengesini sekteye uğratacağı düşüncesiyle kaldırılmış olabilir.
    şuan zaten item kilidini açmak için pusa ihtiyacımız yok , ki hani 1 item bile yeterli olur 1 veya 2 item gecirebilsek yeterli olacak quest itemleri örneğin yani uğraşıp didin +8 +9 bas sonra charı satarken çöp olsun bu item emeğe yazık cidden

Daha öncede buna benzer nitelikte onlarca konu açıldı. Hep aynı serzenişlerde bulunuldu. Ring ile quest item aktarımı kapandığı gün gelip tepki olsaydı belki geri adım atılabilirdi. Fakat tepkiler çok cılız kaldı. Oyuncular işin ciddiyetini o an tam anlayamadı sanırım. Neyse...

Khenarth 2 sene önce konu ile alakalı şöyle demişti.

'' Merhaba, Yakın gelecekte Character Seal Scroll ve eşya taşınması ile ilgili herhangi bir düzenleme yapılması planlanmamaktadır.''

2 sene geçti şu an ne düşünüyor bu konuda bilmiyoruz. Hala aynı düşüncedemi yoksa olumlu bir düşüncesi varmı gelip bizi aydınlatsa fena olmaz.