Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 123
    Senior Member SuperSaiyajin's Avatar
    Nickname
    Polgara Wahrenheit
    Class
    Warrior
    Race
    El-Morad

EUKO/USKO Birleşimi Sonrasında Silinen Karakterler Hk

Değerli Knight Online Oyuncuları,

USKO ve EUKO'nun birleşmesiyle birlikte bazı oyuncularımızın karakterlerinin kaybolduğu yönünde şikayetler almıştık.

Yaptığımız çalışmalar sonucunda bu karakterlerin tekrar hesaplara eklenmesini sağladık. Yaklaşık 100 hesaptaki karakterler iade edilmiştir.

Eğer halen sorun yaşayan oyuncumuz var ise lütfen bize bildirin, gerekli çalışmayı en kısa süreçte tamamlayıp karakterinizi hesabınıza ekleyelim.

İlgi ve sabrınız için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

NttGame || Knight Online Ekibi

Junior Member
    benim karakterim geldi ama oyuna girmiyor lütfen yardım edin
    ıd: alcazer05

Senior Member
    Nickname
    Bevele
    Class
    Rogue
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Birleşmeden sonra sms onay olmasına rağmen merchant açamıyorum. Detaylı anlattım ssli olarak konu linki aşağıda ilgilenirsen sevinirim

http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz2jJENLDZP

yi günler portal birleşiminde usko ve euko sunucularında aynı İD ye sahip charım banlandı.
    geçerli olan id. : alsd6fe1qg idi portal birleşimi işlemini gerçeklestirdim . usko İD yi alsd6fe1qg152 olarak değiştirdim.

1 ) uskoda oluşturdum id. altında hiçbir serverda karakter gözükmemektedir.
    2 ) siteden baktığımda cash ler hesabımda gözükmektedir.
    3) Şu an asıl 2 charım alsd6fe1qg İD. si altında rosetta serverinde olması gereken charlar hala banlı gözükmektedir.

Sunucu: Rosetta

Karakter: LethaLMissMiinnetSiZ

yardımlarınızı beklemekteyim.

Merhabalar Rosetta serverında oynamaktayım
    Char ismi:VCloserThanAppear
    Class:Assas
    Level:80den düşme 79
    Fakat ne zaman EUKO ve USKO birleşti ben oyuna giremez oldum.Hesabıma başına eu# koyarak siteye girebiliyorum fakat oyuna girmeyi denerken normal olarak idmi yani mnm1111 yazıyorum şifre yazıyorum your account currently blocked. yazısı karşıma çıkıyor bugüne kadar bırakın koxpu vslere bile karışmadım
    Dikkate alınmasını rica ediyorum.
    Portal yapmayı denediğimde ise you cant use denied characters gibi bir yazı karşıma çıkıyor.Acil yardım lütfen
    ID:mnm1111
    Char ismi:VCloserThanAppear

ARTIK BİR ÇÖZÜM BULUNSUN LÜTFEN ÖNCEDEN K0XPERLARDAN ŞİKAYET EDİYORDUM ŞİMDİ OYUNA GİREMEMEKTEN,ACİL YARDIM.

BU 100 İÇİNDEDE YOKUZ DEVAM 27 EYLÜLDEN DORU CHARİ OLMUYAN ADAM...

ID: eu#ADEMV1
    Yeni ID: INTEGRATİON yapamiyorum resim aşagidadir.
    Kaybolan karakter ismi: LifeBurn
    Sunucu: Europa
    Irk:KARUS

INTEGRATİON yapmak istedigimde ;

Gelen Cevap ;

Login Olmaya çaliştigimda ;

Gelen Cevap ;

Clientten Girdigimdeki Adim Adim Yaşadiklarim ;

Junior Member Alone_DARK's Avatar
    SuperSaiyajin;

Karakterime hala kavuşamadım. Portal birleşmesinde karakterim blocklandı. Integration yapamadım. Serverlar birleştikten sonra ise block kalkmış ama şifre sorunundan dolayı giremiyorum. Şifremi unuttum desem This ID or E-mail address is not registered diyor. ID mi unuttum desem daha önce uskoda kullandığım karakterin ID si geliyor. Şifre sorunundan dolayı Integration da yapamıyorum.

Karakter adları : BenzemezKimseSANA, IamAgememnon, JesseWoodsonJames
    Server : Rosetta

Yardımcı olabilirmisiniz.

s.a birleşmeden sonra benim hesabım da sms onayı yaptığım halde 15 defa pazar açamıyom ve kuramıyom 80 lw lSaYGoNl beramus bütün sörvürler için geçerli beraberinde bir deyişiklik daha yapılmış siteye giriş yaptığım kullanıcı adına 3lw lik bir karekter eklenmiş ve siteden aldığım gold premium ona yüklenmiş şu anda boşa gidiyor dahada kötüsü ics sistemine kaydımı bu site kullanıcı adına enlenmiş 3lw lik karekter yani bu ImSorryCutYouII karekter kayıtı yapılmış anlicağın site kullanıcı adını oyun kullanıcı adı yapmışlar not: 2 tane oyun kullanıcı adı var şuanda hesabım 2 ye bölünmüş kontrol edin bakın ne hale gelmiş anlarsınız
    Last edited by saygon4747; 11-27-2013 at 07:26 PM.

attığım tickete gelen cevap

lütfen artık bu konuya bir çözüm

A comment has been added to the following support ticket.

Ticket #: 1700460
    Subject: 27 eylülden sonra erişilemeyen hesaplar hakkında
    Status: Closed
    Solution: [Nov 1 2013 7:31PM] - Knight Online World Destek Ekibi ile bağlantı kurduğunuz için teşekkür ederiz.

Hesabınız ile ilgili sorundan dolayı özür dileriz. Sorunun farkındayız ve ekip olarak bunu çözmek için çalışıyoruz. Ne yazık ki sizlere kesin bir zaman söyleyememekteyiz.
    En son haber ve duyuruları Resmi sayfamızdan, Facebook ve, Twitter ‘dan takip edebilirsiniz.

http://www.knightonlineworld.com
    http://www.facebook.com/pages/Knight...62397760484902
    https://twitter.com/#!/KnightOnline

Junior Member
    "ID: delicik" karakterime giremiyordum integrasyon ile "delicik333" yaptım id mi.oyuna girerken böyle bir id yok diyor.ama maile gelen id "delicik333"

"ID: onleri " karakterimde birleşmeden önce rosetta krowazdaydı,çıkaramadan birleşme gerçekleşti ve çara giremiyorum.

Page 1 of 13 12311 ... LastLast