Results 1 to 8 of 8

Question Bununla ilgili şikayette bulunabilir miyim???

Evet arkadaşlar bugün başıma gelen bi durum için şikayette bulunmak istiyorum. Öyle 2-3 pc ile pazar farm yapıp da 1-2gb'nin önemli olmadığı insanlar yorum yapmazsa sevinirim. Tek pc ile hem farm hem pazar yapıyorum. Üstümü dizmeye çalışıyorum. 1 aydır zar zor elde ettiğim 2gb sermaye ile hazır exp kasmıyorken bi kaç bişey alıp satayım diye buy pazarı kurmuştum. PC hafif kastığı için de yanlışlıkla reb yerine normal +1 buy kurmuşum. bilgisayarın başındaydım allahtan hemen gördüm ki "xTheFoundeR" isimli bi arkadaş çekmiş. güzelce kendisine yazdım durumu belirttim. Bunu yapan kişinin Nick'i falan hepsi zaten fotoğrafta belirgin şekilde gözüküyor. Server Destan 2. Lütfen yol gösterin. Parasında değilim ama bu yapılan insanlık değil. Bugüne kadar tek bi kuruş haksız kazanç peşinde koşmadım, koşana da elimden gelen yaptırımın uygulanması için uğraştım. Umarım bu yapılan karşılıksız kalmaz
    Last edited by maximillien2; 04-09-2020 at 09:23 AM.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    sen buy kurmuşsun adamda atmış anladıgım bu benım sorun nerde onu anlamadım ?

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    acısını bildği halde itemi teslim etmemesi ayıp diğer konuya gelecek olursak hiçbir şekilde yaptırım uygulayamazlar pazara karışılamıyor diye biliyorum

Quote Originally Posted by Procyon_Menkar View Post
    sen buy kurmuşsun adamda atmış anladıgım bu benım sorun nerde onu anlamadım ?
    böyle bi düşünce olabilir mi kardeşim ? bi yanlışlık olmuş ve sen bu yanlışlıktan haksız kazanç etmeye çalışıyorsun. bunun bir kontrol ve düzenlenmesi için günlük hayatta ticarete yönelik mekanizmalar mevcut. oyun içinde neden olmasın ?

kardeşim kusura bakma pazarcı felan deyilim yıllardır oynarım yanlış fiyata koyduğum oldu aldığım oldu yanlışlıkla 30 tane siver gemi 11k ya sattığım oldu bir çok hata yaptık yapıyoruzda buda oyunun cilvesi karşıdaki ister acırsa verir acımazsa vermezse etik bi doğruluk yanlışlık kimsenin umrumda olmaz çok kişinin başına gelmiştir. halada geliyordur dikkat etmezsen yerler bu kadar basit

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bize denk gelmiyo ki böyleleri. Bize anca reb diye düz +1 item itelemeye çalışıyorlar

Geçmiş olsun cezası falan yok.

Member canoncuyuk's Avatar
    Clan
    Gitti10M
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by maximillien2 View Post
    Evet arkadaşlar bugün başıma gelen bi durum için şikayette bulunmak istiyorum. Öyle 2-3 pc ile pazar farm yapıp da 1-2gb'nin önemli olmadığı insanlar yorum yapmazsa sevinirim. Tek pc ile hem farm hem pazar yapıyorum. Üstümü dizmeye çalışıyorum. 1 aydır zar zor elde ettiğim 2gb sermaye ile hazır exp kasmıyorken bi kaç bişey alıp satayım diye buy pazarı kurmuştum. PC hafif kastığı için de yanlışlıkla reb yerine normal +1 buy kurmuşum. bilgisayarın başındaydım allahtan hemen gördüm ki "xTheFoundeR" isimli bi arkadaş çekmiş. güzelce kendisine yazdım durumu belirttim. Bunu yapan kişinin Nick'i falan hepsi zaten fotoğrafta belirgin şekilde gözüküyor. Server Destan 2. Lütfen yol gösterin. Parasında değilim ama bu yapılan insanlık değil. Bugüne kadar tek bi kuruş haksız kazanç peşinde koşmadım, koşana da elimden gelen yaptırımın uygulanması için uğraştım. Umarım bu yapılan karşılıksız kalmaz
    oynadığımız oyun ticarethane değil senin yanlış kurman sana tecrübe sağlamış bu konuda kendini şanslı hissetmelisin ki bir daha dikkatli kurabilesin. hepimizin başına gelen olaylardan ben umarsamıyorum kendime suç buluyorum. bazen iyi niyetli olan dönüyor dönmese bile o onun hakkıdır. Satmak istediğin fiyata onu mis gibi de elde etmiştir.

Senior Member
    burda ceza olacak bir şey yok sen yanlış kurmuşsun adamın da suçu yok etik değil yapılan fakat suçda değil