Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Anlamak cidden güç

Herkese merhabalar,

Bir konuyu anlamakta cidden güçlük çekiyorum. Yurtdişindan oyunu oynayan biri olarak biz sorunlar başladığından beri dc yiyoruz. Şu anda hala aktif olarak ticket atamıyorum ve sürekli dc yiyorum. Bu henüz çözümlenemedi, sebebini anlıyorum öncelik yurt içine veriyorsunuz bir nebze anlaşılabilir bir durum ama bu son yaşanan olay gerçekten çok ilginç. Telafi premium konusuyla ilgili olarak; verilen tarihler arasında premiumum bitti ve tekrar dc pre çektim. Şuan da 15 günü kalmış.

Şimdi şunu sormak istiyorum, stabil şekilde bir gün bile oyun oynayamadık ve bunların telafisi letterdan gelen 1 haftalık switch pre midir ?

Hatalar olabilir çözüme de kavuşabilir ama telafi premium süreleri hesaplanırken premiumun bitip tekrar yüklenmiş olabilmesi olasılığını göz artı etmek anlaşılır bir durum değil keza bu kontrol edilmesi gereken ilk caselerden biri (yazılımcı biri olarak kendi düşüncem).

Konuyu buraya yazmamın sebebi ticket atamamam, yurtdişinda hala sorun var. Lütfen destek bölümüne bilet gönderin tarzındaki yorumlar için şimdiden cevap vermiş olayım.

Umarım dc problemi ve telafi konusu yakın zamanda çözülür sizden ricam lütfen yurtdişinda yaşayan insanlarıda biraz öncelik listenize alın.

Herkese iyi forumlar.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Karakter adı ve sunucu nedir?

Junior Member
    Sirius IIKenMorex

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    19 - 31 mart tarihleri arasında sahip olduğunuz premiumun gün sayısına göre hesaplanmaktadır.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post

[COLOR="#FF0000"][COLOR="#FF0000"]Telafi Premium Süreleri Hakkında;[/COLOR][/COLOR]

19 - 31 Mart aralığında Premium Üyeliğe sahip olan oyuncularımıza bu süreçte sahip oldukları premium gün sayısına göre telafileri oyun içi posta ile gönderildi.

[COLOR="#FF0000"]Buna göre, problem yaşanan süreçte;[/COLOR]

1 gün premium'a sahip olan oyuncularımıza [COLOR="#FF0000"]1[/COLOR] günlük Switching Premium
    1-2 gün arası premium'a sahip olan oyuncularımıza [COLOR="#FF0000"]3[/COLOR] günlük Switching Premium
    3-6 gün arası premium'a sahip olan oyuncularımıza [COLOR="#FF0000"]7[/COLOR] günlük Switching Premium
    7-9 gün arası premium'a sahip olan oyuncularımıza [COLOR="#FF0000"]10[/COLOR] günlük Switching Premium
    10-14 gün arası premium'a sahip olan oyuncularımıza [COLOR="#FF0000"]15[/COLOR] günlük Switching Premium

Eşyası oyun içi posta ile gönderildi.

Switching Premium eşyasını istediğiniz zaman letter üzerinden alabilir ve aktif edebilirsiniz.

Switching Premium karşılığında hesabınızda Exp - War ve DC premium aktif olacağı için, hali hazırda var olan premium sürenizin bu premiumlar ile aynı sürede bitmesini istemiyorsanız, premium süreniz bittikten sonra aktif edebilirsiniz.
    Güncelleme Notu

Junior Member
    Kolay Yapatığın telafi için teşekkür ederiz. Yalnız açıklamanıza göre bana 15 gün pre verilmesi lazımken 7 günlük pre gönderilmiş hesabım hiç presiz kullanılmadı, martın 24^ünde pre bitti 25'inde dc pre yükledim benim hesaplarıma göre 15 günlük pre verilmesi gerekirken 7 günlük pre göndermişsiniz hatanın kontrol edilmesini ve giderilmesini rica ediyorum.

server Surius karakter adı: MrsGaladRieL

Junior Member
    size başka nereden ulaşabilirim yaptıgınız hatayı göstermek için ben bu süretçe pre yüklemişim ayın 25 ınde ? 30 günlük dc sıkıntıları yaşamama rağmen bunu yüklemişim busstan çekip ama bir cevap bile alamıyorum ? incelemek bu kadar zor mu gerçekten ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    19 - 31 mart tarihleri arasında sahip olduğunuz premiumun gün sayısına göre hesaplanmaktadır.

Güncelleme Notu
    Sayın GamesDepot ,

Hesabımda 14 gün DC premium olmasına rağmen hesabıma 10 günlük switch premium tanımlandı. Konu ile ilgili nerede yardım alabiliriz ?

Saygılar.

Arkadaşlar premium günü ile alakalı sorun yaşayanlar ticket(bilet) göndermelidirler

Bunun çözümü sadece bilet üzerinden olur ..

Junior Member
    Ticket atamıyoruz hata veriyor

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Hata olduğunu düşünüyorsanız bilet göndermeniz gerekiyor. Bug kategorisini seçmelisiniz.

Tags for this Thread