Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Holy Animor Mp Rec Olayı Nedir?

Arkadaşlar merak ettim, güncelleme notunda Holy Animor silahına MP Rec eklendi diyor.
    Ancak oyunda bakıyorum mp rec özelliği yok.

Mesela sağ ele Smite hammer sol ele Holy animor alınabiliyor mu? Pri pek kullanmadığım için soruyorum.

Senior Member
    Takılabiliyor ama mp rec özelliği % 4 olarak gelmiş düşük kalır ancak hp ve int ile biraz kar ettirebilir . Bence hala lupus hammer yerine geçemez .

Senior Member
    +7 de 4 mp rec veriyor gördüğüm kadarıyla. int bonusu ile bir nebze kullanılabilir kalkanla beraber

Quote Originally Posted by minicikdraki View Post
    Takılabiliyor ama mp rec özelliği % 4 olarak gelmiş düşük kalır ancak hp ve int ile biraz kar ettirebilir . Bence hala lupus hammer yerine geçemez .
    +6 da 9 diye biliyorum.

+6 da hiç vermiyor sadece 7 de veriyor sanırım

Senior Member
    +6 ve altında hiç vermiyor, +7'de yüzde 4 veriyor... kesinlikle lupus hammerın yerine geçmez ayrıca smite hammera göre atağı epey düşürüyor... +8 holy ancak +7 smite hammerın atağına ulaşabiliyor simülasyon sitesinden test ettim.

Quote Originally Posted by YBK3595 View Post
    +6 ve altında hiç vermiyor, +7'de yüzde 4 veriyor... kesinlikle lupus hammerın yerine geçmez ayrıca smite hammera göre atağı epey düşürüyor... +8 holy ancak +7 smite hammerın atağına ulaşabiliyor simülasyon sitesinden test ettim.
    sağ smite sola bunu takınca idare eder yine.

Senior Member
    Özellik verecekseniz rakibine yaklaştırın en azından %4 nedir

Eski yıllardan hatırladğım kadarı ile holy animorda zaten mp rec. özelliği vardı. +7 sinde 8 mp rec veriyordu. Neden kaldırıldı tam bilmiyorum ama aktif değildi galiba. Şimdi aktifse niye mp rec özelliği düşürülmüş şekilde geldi?

Senior Member
    eskiden sadece yazıyor ama çalışmıyordu. şimdi çalışanını getirdiler.