Page 25 of 26 FirstFirst ... 1523242526 LastLast
Results 241 to 250 of 260
    Junior Member
    Ya birakin Şu telafİ ÖdÜllerİnİ eleŞtİrmeyİ İyİ kÖtÜ bİŞeyler vermİŞler.hepİmİzn pus eŞyalari gİttİ ewet ama asil sorun bam baŞka.sİrİusa gİrmek İÇİn her server 400 ÜstÜ sayiyor bu ne arkadaŞ. Premİyuma para verİyoruz.hadİ dİyelİm gİrdİk oyuna bİ drakİye gİrİym dİyosun ordada sira Şaka mi bu?madem extra server ekleyebİlİyorsunuz sİrİus 5 İ aÇmalisiniz mahfolduk.1 saat oyuna grmedİ gİrdİm dc yedİm sonra tekrar sira bik tim biktim

Junior Member
    Hele şu makro nedir ya nerde kaldı playerlik oynamayı bilen bilmeyen oyunda dolanıyor.sw ney kanka diyen adam 3 5 makroyla ok atabiliyor bu haldeyiz.adam oynamyı bilmiyor yazıyor kanka nerde para kasabilirim diye.makrosuna güveniyor makro vuruyo nasılsa

Bahsettiğin saatler oyun saati ile doğrumu ?

bu 7 günlük eşyaları almak için zaman sınırlaması varmı birkaç ay sonra alabiliyozmu yoksa süre sınırı varmı almak için npc den

Senior Member Mufflers's Avatar
    Nickname
    JHeroBaRSBaR,IIIILUCOMONIIII
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    çok başarılı bir güncelleme olmuş verilen telafi ödülleri gayet güzel her kesimi memnun edici düzeyde olmuş.
    Hadi bakalım nttgame yerden yere vuranları görelim almayın o zaman verilen hediyeleri hani protesto ediyordunuz atın çöpe itemleri
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri diye Deve Demiş Ki Nerem Doğru Ki

Junior Member
    ya arkadas otp hatası alıyoz otp dogru yazsakta hatalı dıyo bı yerı yapıyonuz bı yerı bozunyonuz anlamadım gıttı

Junior Member
    Telafiyi boşuna vermedi adamlar oyuna giremiyoruz nasıl olsa kullanamadan süreleri bitmiş olacak güzel taktik FosNttgame verdiğim bütün paralar kuruşuna kadar haram olsun

Bu dc ler ne zaman son bulucak gene bİ jr saatİ gene bİr lag ve gene dc. Telafİ dedİnİz ondan da prim yapma derdi ne dustunuz evde kal kampanyasi gibi sosyal sorumluluk yapiyorsunuz sanki 20 gun oyunu acamadik ondan veriyoruz niye yazmiyorsunuz ki verdikleriniz verdigimizin ve bizden gidenin yaninda his bisey degil ama........................ Bu dc ne zaman biticekkkkkkkkkkkkk

Banned
    otp hatası almamak içi oyundan çıkmadan tüm itemleri rpr yapın.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Moradondan düşen isimsiz unique itemlere açıklama girilmiş bu patchle beraber.Birde isim eklensin şu itemlere.İsimsiz olmuyor