Page 2 of 26 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 260
    Senior Member
    altar 3 te cz açıkmı kalıcak 3 sunucudada felankor kesilmekte pk ice bölünmekte

pathosu atack yerine defans sectim ama tıklamadan cıktım yanlıs almayayım diye tekrar girdim npc ye aldın diyor )))) bir işide düzgün yapın arkadaş.

Tpt p hatasi aliyorum daha 1 gÜn Önce premİum falan aldim daha toplam 2-3 saat oynamama raĞmen ban mi atildi cİdden hİÇ bİr suÇum olmamasina raĞmen neyİn bani bu?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AsuBesyo View Post
    19-31 mart arasında benim 11 günlük premiumum etkilendi arada 6-7 saat bir farkla dc pre bitti gold pre aldım bana 1 haftalık gönderilmiş bunun düzeltilmesini bekliyorum bilet gönderirken sorunumu yazana kadar sayfa saçma sapan bir şekilde beni ana sayfaya atıyor.
    Farklı bir tarayıcı kullanarak gizli sekmede giriş yapıp dener misiniz?

Senior Member
    altar 3 te cz açıkmı kalıcak 3 sunucudada felankor kesilmekte pk ice bölünmekte

Junior Member
    vegaya böyle bi torpil geçiliyor neden sırıus da yok acaba

Junior Member
    Hayırlı uğurlu olsun, bakın adamlar telafi edecekler dedik ellerinden gelen en iyi şekilde de bunu yaptılar gözünüz aydın

Senior Member
    Nickname
    ChuckBartowski
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    19-31 mart arasında benim 11 günlük premiumum etkilendi arada 6-7 saat bir farkla dc pre bitti gold pre aldım bana 1 haftalık gönderilmiş bunun düzeltilmesini bekliyorum bilet gönderirken sorunumu yazana kadar sayfa saçma sapan bir şekilde beni ana sayfaya atıyor.

Senior Member
    *Holy Animor eşyasının sağladığı özellik MP Recovery olarak değiştirildi.

Bu özellik bana çok güçlü geldi.

Amblem ile perinin aynı yere takılıp aynı anda sürelerinin başlaması da sorun biri boşa gidecek gibi duruyor
    Vega da ki boşluğa böyle bir yöntemle yeni başlayacakları orada başlatma ile çözümleme şekliniz altar da oynayan biri olarak güzel
    Şu pus eşyaları denilen kısım da 2 haftalık olsaydı preler 2 hafta lık boşa gitti de pus eşyaları 1 haftalık mı gitti gel bunu anlat işte çançinçonlara
    Elinize sağlık siz üstünüze düşeni yapmışsınız bunu gösteren tablo