Page 11 of 26 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 260
    Junior Member
    @khenart Pathoslarım inventoryime düşmedi ne yapmam lazım ? tekrar almak ıstedıgım de ıse zaten almıssınız diyor.

-Görev sıfırlama beklerdik gelmemesi şahane olmuş!
    -3.cz lerde harika olmuş mümkünse 4 5 6 da açılsın!
    -exp event hafta içi sürecek dediniz diye 1günlük exp pre kırdırdım 6 saati bakımda çöp oldu şimdide exp event yok muazzam
    -problemler esnasında çöp olan genie pre pot vs yerine diğer pus itemlerindeki indirimde harkulade
    -teşekkürler mgame teşşekkürler ntt game.

Premiumsuz oyunculara Returne Supply Coupon gönderilebilir.En azından skill-stat sıfırlayıp ekstra gelen itemiyle %20 exp buff alabiliriz.

Senior Member FFferik16's Avatar
    En azından boş geçilmemesi iyi güzel de maalesef yetersiz.

Şahsen düşünüyorum bu benim ve benim tarzımda oyunu oynayanların -etkinliklerle karakterini geliştirip PK için az zamanı olanların- neyini telafi eder? Hiçbir şeyini. Süreli eşyaların neye faydası olur ki? 5000 HP-MP pot verilse şahsen şu koca listeden daha çok tatmin ederdi beni.

Junior Member
    Preiumlu bu hesabıma herhangi bir telefi ödülü gelmedi kontol edip göndermenizi rica ederim.Anlamıyorum neden böyle şeyler hep bana denk gelirki .

@Khaliz @khenarth

hic kötü yorum göremedim siliniyor herhalde eleştirili yorumlar

Junior Member
    Bu süreç içerisinde sistemde yaşanan SMS Aktivasyonu(Ticaret Aktifleştirme) sorunu yüzünden ve ben bunu bilmediğim için bu işlemi yaparken 10 NPoint' im gitti ve telafilerin yapılacağı günün beklenmesi söylendi. Çünkü telafilerin toplu yapılacağı söyleniyordu. Fakat benim hesabıma 10 NPoint hala eklenmemiş. Bu durumu nasıl düzelteceğiz? Zaten bu konuyla ilgili daha önce 3 kere bilet oluşturdum. Yardımınızı bekliyorum sayın yetkililer.

Senior Member
    Etkinlik saatleri güzeldi neden eski haline çevirdiniz?

Banned
    İndirim scrollara gelmemesi kötü en ihtiyaç duyulan şey.

Elinize sağlık gayet güzel oldu.