Page 22 of 26 FirstFirst ... 122021222324 ... LastLast
Results 211 to 220 of 260
    Quote Originally Posted by mur_ykVY9zHm View Post
    2 sn lag var oyunda Turknette.Bakın buraya yazıyorum ne olacağını verilecek telafilerin gene yarısını dc olmaktan start gelmemesinden kullanamayacağız
    Yukarda bağlantı sorunları konusunda 4 nisanda paylaşılan telafilerin gösterildiği resim ile alakalı yazdığım yorum var.resmen geleceği görmüşüm.İlk günden başladı.

Senior Member
    sayın ntt yönetimi oyunu iyice mahvettiniz destanda pazarı d2 ye aldınız bunu düzeltmenizi rica ediyoruz mağdur oluyoruz paramız yok ögrenciyiz premium alamıyoruz etkinliklere giremiyoruz

Senior Member TimurGlazkov's Avatar
    Nickname
    TheROCKS
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Teşekkür etmek için girdim gerçekten güzel ödüller

Arkadaşlar güncelleme notlarını görünce hemen hesaba girip teşekkür etmek istedim gerçekten güzel ödüller, benim gibi düşünen herkesin adına teşekkür eder iyi oyunlar dilerim.
    DipNot: Ödülleri 2 haftaya çıkarmak için verdiğiniz çabadan haberimiz var sağ olun olsaydı güzel olacaktı
    ♚ Yüreğine karşı verdiğin hiç bir savaşı KAZANAMAZSIN

Hoş geldin gözlüklük reyiz. Yaklaşık 10 dk önce bir başladı tam başladı. 4 pc nın 4 undede gozluklu cıkıyo. telafi diye verilenlerin boşa gitmesi lazımdı sanırım

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by bca420 View Post
    19.03.2020 Tarihinde premium aldım, hala 9 günüm var. Fakat telafi ödülü olarak 15 gün gelmesi gereken sw premium gelmedi. Mektupta sadece [Reward for Maintenance ] Automatic Rooting Exchange Coupon ( 1 Day ) var. Sebebi ne olabilir ?
    Letteriniz dolu olabilir ordaki 2-3 ürünü üstünüze alıp tekrar bakar mısınız ?

Junior Member
    19.03.2020 Tarihinde premium aldım, hala 9 günüm var. Fakat telafi ödülü olarak 15 gün gelmesi gereken sw premium gelmedi. Mektupta sadece [Reward for Maintenance ] Automatic Rooting Exchange Coupon ( 1 Day ) var. Sebebi ne olabilir ?

Junior Member
    Arkadasim bu gÖzlÜklÜ yuzunden oyunu sİldİm yukledİm gİrİp deneyemeden gİrİsde 301 kİsİ sayiyor bu nasil bİr İs yaa bÖyle olacakdi madem bİz neden dc premum aldik okadar para verİp neden khas cekdİk _????? LÜtfen bu soruna bİr cozum bulum premİum un amaci Öncelİk deyİlmİ nerde ozaman benİm ÖncelİĞİm..._?

Junior Member
    Siz bu işi yapamayacaksınız sanırım gene başladı dc ler gözlüklüler olmuyorsa zorlamayın kapatın bizde kendimize başka oyunlar bulalım

Senior Member
    Ödülleri yan karakter ilede alabiliyor muyuz?

Senior Member
    Nickname
    ChuckBartowski
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Arlina View Post
    Ödülleri yan karakter ilede alabiliyor muyuz?
    alamazsın aldığını tekrardan başka serverda karakterin varsa alırsın