Page 15 of 26 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 141 to 150 of 260
    Junior Member
    YA BENIM O SUREÇTE PERİ ALDIM YAKLAŞIK 800 npoint o ne olacak magic bag aldım o ne olacak olurmu böyle saçmalık kanatmış

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Outlove3434 View Post
    hic kötü yorum göremedim siliniyor herhalde eleştirili yorumlar
    Selam,

14 sayfada sadece 2 ileti silinmiş ve ikisi de aynı kişiye ait olan iki aynı ileti, konuyla alakası olmadığı ve forum kurallarını ihlal ettiği için bu 2 ileti silinmiş. Bunun haricinde silinen ileti bulunmamaktadır. Zaten tüm sayfaları okursanız beğenmeyenler, eleştirenler, yetersiz bulanlar olmuş.

Bu arada premium süreleri konusunda hata yapıldığını düşünenler premium tarihlerini dikkatlice inceledikten sonra gerçekten de bir hata olduğundan emin olduktan sonra müşteri hizmetlerine bilet atarak destek isteyebilirler.

Yine aynı şekilde Aset Npc'sinde sorun yaşayan kullanıcılar da müşteri hizmetlerine bilet atabilirler.

Oyuncu olarak yapılan telafiler beklentilerimi karşıladı. Pus indirimi PK atan kitle için biraz daha genişletilse iyi olabilirdi, yine de böylesine bir indirimi görmek güzel. Dönem dönem sadece Pk atan oyuncular için bu tür indirimler düzenli yapılmalı diye düşünüyorum. Hatta indirimli pk paketleri de olabilir.

Exp etkinliğinin devam etmesini isteyenler olmuş, bu konuda her zaman #tamdestek.
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.

Junior Member
    hangi dağda kurt öldü ağam?

Member
    Nickname
    TasmaniaMonster
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Europa
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Rougee2 View Post
    ama yazdıklarına göre premium letterdan gönderilmiş. eğer sadece pre gönderildiyse 2 tane boş alan var
    3. sayfanın 3. slotundan sonra gelmez. Diğerlerinin boş olduğuna bakma 3. sayfa 3. slot son. Gelenlerden birini al sen.

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Premium olmayan oyunculara da 1 günlük Switching Premium gönderilmesini isterdim. Önceden ayırt etmeksizin herkese gönderiliyordu. Diğer hediyeler güzel olmuş teşekkürler.

Senior Member _EFSER_'s Avatar
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    iyi olmuş teşekkürler

Junior Member
    Quote Originally Posted by ant_P4mwZ5lM View Post
    Tpt p hatasi aliyorum daha 1 gÜn Önce premİum falan aldim daha toplam 2-3 saat oynamama raĞmen ban mi atildi cİdden hİÇ bİr suÇum olmamasina raĞmen neyİn bani bu?
    pc ne kedi girmiştır kedii ful pus ıtem yapıp koxpla oynayıp sonra burda ağlayanları gordum ben gardaş bız neden ban yemıyoruz townda otururken

Senior Member
    exp etkinliği lütfen devam etse de bizlerde şu sıkıntılı gunlerde evde exp kassak daha guzel olmaz mı ?? Vega ne guzel 1+1 gelmiş bunu bırde exp event ile güçlendirirsek server biraz hareketlenmiş olur

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bundan daha iyisi olmaz NTTGAME SEN ÇOK YAŞA

Member
    Nickname
    ResT
    Clan
    Phantasie
    Race
    El-Morad
    Iyi guzel telafi vermissiniz de. Sorun cozulmemiski yurtdisi hala oynayamiyor.