Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Exclamation lütfen bir yetkili yardımcı olsun birşey sorucam

dün 2 defa konu açtım çare yok. şuan tekrar izah edicem durumu ve bir soru sorucam

dün akşam 04.07.2020 tarihinde 9 sularında Altar 3 c2 manticoreda genie oto loot ile 68 lwl %96 ateSLer nicki charımı kasarken ansızın dc yedim. ardından tekrar giriş yaptım ve hapisteyim. daha 2 gün önce gold pre ve 400 cash yükledim charıma. benimle birlikte çok kişi anlamsız yere hapise girmiş. charı açalı 3-5 gün oldu. bir illagelliğim yada biriyle küfürleşmişliğim yok. ya inceleyin hapisten çıkarın lütfen çünkü 1200 cash çekicek gücüm yok. yada inceleyin ve nedenini söyleyin kanıtlı bir şekilde. en azından harç borç bulup charı hapisten kurtarırsam aynı durumla karşılaşmamak için önlem alayım. ticket at demeyin siteye zor girliyor. ticket atarken sayfa kendini yeniliyor ticket atılamıyor. benim premiumum da boşa gidiyor.
    pc de yüklü uygulamalar
    Online silah oyunu (isim vermek istemiyorum)
    stko
    usko
    teamwiewar
    dns ayarım
    8.8.8.8
    8.8.4.4

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Yani ben bi yetkili değilim ama şöyle bi açıklama yapayım. Sadece DNS ve Pc'inde bulunan programlarla olmaz o iş, yani macro kullanmadım diyorsan kesinlikle (ki ben pek emin değilim kullanmadığın konusunda) bu işin VPN ve ortak ağ kısmıda var. Yani sürekli VPN açık oynuyorsan oyunu ve yatılı yurt, internet cafe gibi toplu pc-ortak ağ ortamlarından oynuyorsanda hapis ve hatta ban riski var.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DizzyMaskTeam View Post
    Yani ben bi yetkili değilim ama şöyle bi açıklama yapayım. Sadece DNS ve Pc'inde bulunan programlarla olmaz o iş, yani macro kullanmadım diyorsan kesinlikle (ki ben pek emin değilim kullanmadığın konusunda) bu işin VPN ve ortak ağ kısmıda var. Yani sürekli VPN açık oynuyorsan oyunu ve yatılı yurt, internet cafe gibi toplu pc-ortak ağ ortamlarından oynuyorsanda hapis ve hatta ban riski var.
    macro vb işlere bulaşıp ceza yiyp ağlanmak adilik karaktersizlik şerefsizliktir. yani ben öyle düşünüyorum.
    kullanmış olsam ağlanmam .
    VPN ne olduğunu bilmiyorum internet benim üstüme sadece bu oyun ve film için kullanılıyor.
    ağ ayarlarında oynadıgım tek şey şu oyuna girmek için dns ayarı

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bilet gönderirken sayfa kendini yeniliyor ise, farklı bir tarayıcıdan, gizli sekme üzerinden giriş yaparak biletinizi gönderiniz.

Forum üzerinden hiç kimse size yardımcı olamaz. Hesabınızın incelenmesini istiyorsanız, müşteri hizmetlerine bilet göndermek durumundasınız.

Not: DNS nedeniyle hiç bir hesap kapatılmaz.