Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Angry Slotların rezilliği

Server başından beri aynı slotta olan kişiler var bu ne saçmalık ya oyuncu değil ki bu oyuna da katkısı yok slotalara baksanıza aynı adam 8 mage açıyor ve slotlar full. Bir eslant htb htc slotu hep aynı kişiler. Satiros slotu hep aynı sürekli dolu. E biz nerde kasacağız cz de aoc belli kişiler kasıyor. Sistem hep aynı hep aynı kişiler hadi cz neyse itemli adam itemsizi eziyor anladık da bu eslanta bi çözüm olması lazım. hani şöyle canımız sıkılsa bi saat elle kasacağımız bir slot yok eee kasamayınca nasıl cz ye çıkacağız ? aynı adam 8 çarla yeni serverlar için diyorum açıldığından beri slotta duruyor başka hiç bir şey yapmıyor verin adama aylık maaş da oyuncular da biraz faydalansın.Buna bi çözüm bulunmayacak ama en azından bu çarları bir denetleyin lütfen. Herkes bu oyuncular gibi yaparsa oyun da batar elle farmlayıp item alan kardeşlerimde cz ye çıkamaz oyunu da ay sonu presi bitince bırakır.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    +1 bu eslant 8pc mageleri insani oyundan soğutuyor

Senior Member NeverFree's Avatar
    Aoc htb htc aos satiros sg gg her yer tek adamın tekelinde. Emc söylemiyorum zaten

Bende bole bısı yazdım sıldılerdı genıe ye kısıtlama gelecek baska yolu yok yada lureyı acıcaklar o 8 pclerı kokten kazıcaz baska yok.

aynen öyle yaratıkların resistleri yükseltilsin kurtularım mage ptlerden

Senior Member
    AOC görevini yapmak için oyuna res gelmesi ve hemen girmeniz gerekiyordu şimdi htb htc satiros hepsi için aynı durum oldu

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    KOREKO daki gibi GENİE yi kaldır. Tek çözüm bu. Karakterini elle kasacaksın birader. Ben çalışamıyorum, kasamıyorum diye bir şey yok. Oturacak pc başına, kasabildiğin kadar kasacaksın. Nttgame emek olmadan millete yemek dağıtıyor.

Şu oyunda en illet olduğum şey GENİE.

Çoğu sorunun çözümü bu. GENİE yi kaldır!

Ama Nttgame ekmek yediği yeri asla kapatmaz. Biz istediğimiz kadar yazalım, çizelim bu olmaz. Maalesef bu oyunda her şey paraya bakar olmuş.

Ya GENİE kaldıracaksın, ya da farm slotlarını düzenleyeceksin. Ama nerdeeeeee. Mgame gördüğüm en basiretsiz şirket. Kaç tane sorun bildirdim. Okçunun dünya bugu var, dark knightların dünya bugu var, kaç sene geçti hala aynı.

Oyunu böyle oynamaya devam edin. Ne nttgame ne mgame den bir şey beklemeyin. İyi forumlar.

Senior Member
    benimde en nefret ettiğim konu bu bana kalırsa genie deninlen saçmalığın oyundan kalkması bi tek bu çöp slotlarındakiler değil genie ile tüm para kasılan yerlerde adamlar var şu lanet olası genieyi kaldırın ya

bence de genie kalkmalı başkada çözümü yok yok yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by Cykachu View Post
    +1 bu eslant 8pc mageleri insani oyundan soğutuyor
    kapatın aga dropları çokmu zor

Tags for this Thread