Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Exclamation Dark mythril bugta kaldı!! Yardım!

Merhaba. Üzerimde toplam 10adet dark mythrill fragment var. (Anlamayamadığım şekilde invertoryde 6tanesi birer yer tutarken 2 tanesi ikişer yer tutuyor. yani melesa 2pot alırsın pot resmi çıkar sağ altında 2 yazar o şekilde) Başlıkta dediğim gibi görevi 10 kez yaptım ama 2 tanesi üst üste geldi. Sanıyorum bu yüzden de silahı almaya çalıştığımda ''Not enough items'' ifadesiyle karşılaşıyorum. Oysaki üzerimde 10tane item 6m de para var bunun çözülmesini istiyorum hata nerde anlayamadım.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bu tarz problemlerde ilgili eşyaları birleştirmenin tek bir yöntem kullanılmaktadır.

Magic Bag aktif edilerek, çanta içinde ilgili eşyaları üst üste yerleştirerek birleştirmeniz olacaktır.

Senior Member
    magic bag üst üste koyup birleştirebilirsin başka bir çözümü yok malesef
    magic bag alma imkanın yoksa 6 tanesi invetory de ilk sırada olursa bundan sonra yaptığın görevler 6nın üstüne sayar

oyunun kendi bugı için para verip bag almam gerekiyor yani öyle mi?

Member
    Nickname
    lhLy
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    öyle kardeş işine geliyorsa.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sonbagetbukucu View Post
    Merhaba. Üzerimde toplam 10adet dark mythrill fragment var. (Anlamayamadığım şekilde invertoryde 6tanesi birer yer tutarken 2 tanesi ikişer yer tutuyor. yani melesa 2pot alırsın pot resmi çıkar sağ altında 2 yazar o şekilde) Başlıkta dediğim gibi görevi 10 kez yaptım ama 2 tanesi üst üste geldi. Sanıyorum bu yüzden de silahı almaya çalıştığımda ''Not enough items'' ifadesiyle karşılaşıyorum. Oysaki üzerimde 10tane item 6m de para var bunun çözülmesini istiyorum hata nerde anlayamadım.

Bunun gibi mi, Dark Mithril Fragment iki farklı yerde. Takılıp gidiyoruz işte

Junior Member
    modun buldugu çözume bak bıldırmek yerıne para harca dıo

Senior Member
    bunların nasıl ayrıldığını sorabilir miyim magic bag dışında siz parçalamadıysanız ayrılmaz ki diye biliyorum eğer invetoryde ise direk üstüne sayıyor hep

Junior Member
    5 tanesını magıc baga atıyosun sonra magıc bagın suresı bıtıo son kestıgın 1 tane ustune gelıo o 1 taneyı baga sokamıcagın ıcın 5 taneyı cıkarmayı denıosun ama bırlesmıor 5+1 olarak ınv hayırlı olsun .

Senior Member
    jrde kazandığın halde atmama sorunu vardı.ödülleri almak için ticket atıyordun veriyorlardı.daha sonra artık jr atmamadan dolayı telafi işlemi kaldırıldı
    isteyen kişilere konunun linkini atıp."bakın biz uyarmıştık." diyorlar.

sanarsın keyfi olarak çıkmak istemedik de uyarmışlarmış

Tags for this Thread