Results 1 to 8 of 8
    Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Korsan sunucuda oynamak usko charımın ceza almasına sebep olur mu?

Bilgisayarımdan korsan sunucuda oynanmış. Bu durum usko charımı riske eder mi? Yayıncılar oynadığı zaman usko charları hapise gönderiliyordu. Aynı durum başıma gelir mi? Yoksa onlar reklam yaptığı için mi hapis cezası alıyordu?

Senior Member
    risk oluşturur hocam eğer bilgisayarınızda bulunuyorsa hapse atılıyorsunuz diye biliyorum ama o bilgisayardan daha önce giriş yapılmış silinmiş e bir yaptırım var mı bilmiyorum
    eğer imkanınız varsa format atıp temiz bir başlangıç yapın ayrıca önceden oynadığınız korsan sunucunun clientinde trojen olabilir şifrenizi çalabilirler çok kez şahit oldum hiç bir şekilde şifremi paylaşmadım diyip charı patlayana

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Riske atmayınız. Bilgisayara format atarak kendinizi güvence altına alınız.

Junior Member
    Hocam soyulma ihtimalın çok yüksek format atıp temiz başlangıç yap ben korsanı bırakıp uskoya başladıgımda soyulmuştum otpli hesap nasıl soyulur dedim ister istemez ama hata benim önlemsizliğimdi pcde yok yoktu keylogerden trojene yagni format at mutlaka

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Soyulmasından ziyade hapis ya da ban gibi bir yaptırımdan çekiniyorum. Soyulacak bi charım yok zaten.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Soyulmasından ziyade hapis ya da ban gibi bir yaptırımdan çekiniyorum. Soyulacak bi charım yok zaten.
    Kurduğunuz programların pc'ye etkisini bilemiyeceğinizden ceza almamak için en iyisi pc formatlamak.

Senior Member
    2 senedir ara ara oynarım. Henüz ceza almadım. Şu an bilgisayarımda yok. Bu post'u attıktan sonra banlanır mıyım bilmiyorum risk alıyorum.
    Ancak bilgisayarımda lisanslı virüs programları kullanıyorum. 2 adet korsan sunucuyu oynamadan exe'lerinde virüs olduğu için silmişliğim de var.
    O yüzden tavsiye etmiyorum size.

coğunda trojen olur dikkat et yaptırım ise xigncode ye bağlı