Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Oyunun Optimizasyon Sorunu

Oyunu , piyasadaki en iyi işlemciler sıralamasında tepe noktalarda olan ryzen 7 3800x , 1080 ti ekran kartım ve 240 hz Gsnyc monitörüm ile vega gibi çok kalabalık olmayan serverın bowlunda 70-80 fps de oynamaktayım . Güncel ve çok daha fazla donanım isteyen oyunların hepsinde bu sistemin ne gibi bir fps elde edeceğini konuya hakim olan arkadaşlar rahatlıkla bilebilir. Görüşlerinizi bekliyorum

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Kesinlikle oyunun 2 temel eksiği var

1) Optimizasyon
    2) Detaylı oyun rehberi

Bu 2 temel sorunun bir an önce çözülmesi gerekiyor ama NTT banane ben yayıncıyım diyor köşeye çekiliyor, Mgame'e zaten isteklerimiz ulaşıyor mu, ulaşsa bile ne kadar dikkate alıyorlar onu da bilmiyorum.

Oyuna ne yeni oyuncu geliyor, ne de oyun yeni nesil işlemcileri, ekran kartlarını destekliyor. Oyun yeniliğe de yeni oyuncuya da kapalı.
    Last edited by BestVitaLity; 04-06-2020 at 11:53 PM.

Junior Member
    Ortada bir iletişim kopukluğu olduğu kesin fakat bizim yapabileceğimiz bir şey var mı bilemiyorum

bu konuyu hortlatmak istiyorum yeni konu açmak yerine gerek konu yazısı gerek yorum olarak tamamen beni anlatıyor ve yetkililerden cevap bile almamış bu konu

Senior Member dawt53's Avatar
    amd bazlı optimizasyon sorunu var daha öncede konular açıldı eşit sistemlerde intel çok iyi performans veriyor zamanında bu durum halledildi intel tarafında ama AMD konusunda bir girişim olmadı amd bunu kendide yapabilir sende ama sen oyunun sahibi olduğun için hani oyunu çok düşünsen zaten bunu çoktan hallederdin
    ama her zamanki durumlar dur şu sağ köşeye gölge koyayımda ms ler çöp olsun

Tags for this Thread