Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Draki dropları Hk.

Draki dropların sadece şanstan ibaret olduğuna inananlardandım fakat son 3 günden beri 9x draki günlük yaklaşık 27x draki girdim kutu hak getire weapon breaker hak getire 7 shell alabildim 1 gün dedim şanstır sıkıntı yok 2 gün dedim allah allah var bişey yarın kurtarırız ama bugünde böyle olunca gerçekten soğutmaya başlıyor draki kendinden

Uruk haiden günde 10-15 bus alıyordum 3 gündür 5 i geçmiyor.

Senior Member
    Vay beeee yalnız değilmişim diğer droplarda öyleymiş eğer bi kısıtlama yapıcaksanız sayın yönetim manticore droplarını düşürün s2 de Bi adam var kendimi bildim bileli orda kudurrrr nickli hem bize görev yaptırmıyor hemde zar zor kestigim olursa maşallah hepsi de drop atıyor

aynen drop sıfır konu açıyoz hemen siliyorlar.

Junior Member
    Nickname
    WinterPeaK
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Busları, çöp itemları geçtim doğru düzgün ms bile atmıyor moblar. Zaten msden de bir şey atmıyor. Sadece exp için giriyorum mslere.

Senior Member
    Nickname
    ChuckBartowski
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Hafta sonu dropları artırıp ağzımıza 1 parmak bal çaldınız event bitti droplar yine leş haline geri döndü kimse çıkıp şans demesin ağzına kürekle vururum hafta sonu 9 draki de 8 wb,pazartesi 9 draki sıfır wb bunu kimse şansla açıklayamaz droplarla bariz oynanıyor sürekli çıkan kutu sayısından bile anlaşılıyor hafta sonu her partide 5 yaratıktan 3-4 kutu çıkarken bugün her 5 yaratıktan bir kutu düşüyor içinden coins çıkmayan moblarda bazen bir odada sıfır kutu çıkıyor 15 yaratıktan.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    9hesaptan draki girmekte büyük işsizlik hll valla