Results 1 to 4 of 4

Thread: Otp bilgi.

Junior Member alfonsonoss's Avatar
    Nickname
    BossOnMyAss
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    -
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Exclamation Otp bilgi.

Merhabalar bahsedeceğim konu karışıktır okurken lütfen dikkat edin;
    Yıllar önce oynadığım hesabımın güncel kullandığım mail adresimde olduğunu fark ettim.
    fakat otp kurmuşum ve otpye kayıtlı olan numarayı yıllar önce kapattım ve şuanda bir başkası kullanıyor
    (GSM Şirketleri şahışlar numarayı kullanıma kapattıktan bir süre sonra numarayı tekrar satışa çıkarır olan olay tam olarak bu)
    numara sahibine ulaştığımda beni dolandırıcı olduğum gerekçesi ile polise şikayet edeceğini söyledi bende daha üstüne gitmedim ama şuanda ne yapacağımı bilmiyorum bu konuda nasıl bir yardım olacak bunu bilmiyorum ve sizden bir fikir bir yardım istiyorum. iyi günler iyi forumlar
    Last edited by alfonsonoss; 04-06-2020 at 07:47 PM.
    Never Mind Forget It You Look Your Way And Keep Your Head Up And Live Dignified

Junior Member
    aynı sorun bende de mevcut lutfen cozum bulursan benıde ararmısın
    Last edited by GamesDepot; 04-10-2020 at 03:32 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Eski telefon numarasına erişmeniz gerekmektedir. Bence tekrar arama gerçekleştirerek yaşadığınız durumu detaylıca anlatınız.

Junior Member
    Nickname
    Baus
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Eski telefon numarasına erişmeniz gerekmektedir. Bence tekrar arama gerçekleştirerek yaşadığınız durumu detaylıca anlatınız.
    Beni yanlış anlamayın ama o kadar iğrenç bir cevap göndermişsiniz ki 2003 yılından beri oynadığım oyunun yönetiminden soğutacak kadar. Siz dağıtıcı firmasınız. Siz oyuncu ile oyun arasındaki bağlantıyı oluşturmak ve problemlerini gidermek ile mükellefsiniz. Nasıl olur da gidin görüşün gibi bir ithamda bulanabiliyorsunuz. Oyunu oynayan yıllarını veren çoğu insanı hep bu insanları hor görme davranışınız ile oyundan soğuttunuz.Bunu yapmaya da devam ediyorsunuz.
    Sizleri gerçekten çok tebrik ederim .