Results 1 to 5 of 5

Lightbulb Telafiler Gelmeden Harcama yapmayın !!!

Beyler uzun bir süredir oyunda sorunlar var . İlk sorun başladığında bize 3 gün telafi premium verilmişti onu bile kullanamadan devam eden sorunlarla karşı karşıyayız.

Bu zamanda görüyorum bazı insanlar Pus alışverişi almaya devam etmekte. Kardeşim Lag var Dc var herşey var sen niye gidip pus alıyosun.
    Jr Ft gir oyundan çık . Paranı biriktir oyun düzelince oyun içinden pazardan çekersin zaten.

Sizler pus almaya devam ettikce düzelmiyoda olabilir.
    Musluğu bir kapatın adamlar daha rahat odaklansınlar işlerine.

Telafiler gelmeden 1 TL harcama yapmayın .Eminim benim gibi bir sürü oyuncu vardır Telafilerin gelmesiyle birlikte tekrardan oynamaya başlayacak.
    Sizden rica ediyorum oyun tamamen düzelene kadar alışveriş yapmayın .Kendiniz ve bizim için bunu yapmayın.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sorunlar tamamen düzelmeden zaten bu konuda tavsiye verilmişti ancak oyuncuların pus eşyası almasıyla sorunun bir süre devam etmesini birbirine bağlamak mantıksız olmuş.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sorunlar tamamen düzelmeden zaten bu konuda tavsiye verilmişti ancak oyuncuların pus eşyası almasıyla sorunun bir süre devam etmesini birbirine bağlamak mantıksız olmuş.
    Biliyorum Türk medyacılığı yaptım biraz Bizim insanımız böyle sonuca daha iyi odaklanır

apo nerenin lordusun kardes ziyarete gelmek isterim

Quote Originally Posted by pun_lAqwju6F View Post
    apo nerenin lordusun kardes ziyarete gelmek isterim
    Knight onlinenın puslu dağlarının Lorduyum