Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Question Destek sayfasına girememek (ve OTP bloke sorunu)

Dün akşam her zaman girdiğim charıma girerken otp yi kabul etmedi. bi kaç kez denedim her defasında yanlış dedi ve bloke oldu.
    otp.ics sayfasına girerken telefonuma sms attırdım (yurtdışında yaşıyorum) ve mesaj geldi gelmedi derken en sonunda girdim siteye.
    otp resetledim olmadı tekrar gönderdim bilgileri kabul etmedi. sonrasında reset atmaya gerek yok hesap normal dedi tekrar bir kere denedim ve 10 kere yanlış girdiniz bloke oldu dedi. bu olaylar olurken 20 kc gitti tabi elde var sıfır

Şimdi diyeceksiniz ki ticket at. maalesef destek sayfasına girmiyor, captcha yazıyorum tekrar çıkıyor, zaten normal siteye vpn siz bağlanamıyorum. şu an charıma da giremiyorum. destek bekliyorum .

bu arada %200 exp eventi kısmanız da hiç şaşırtmadı, zaten sorunlar çözülmeden başlatmanız da hiç şaşırtmamıştı (!)

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Otp hata veriyorsa, denemelerinizi oyuna giriş panelinde denememelisiniz. 10 kere yanlış girerseniz, bloke etmiş olursunuz

Bu tarz durumlarda her zaman kodun testini portal üzerinde bulunan Doğrulama Testi seçeneğiyle yapılması gerektiğini öneririm. Bu sayede OTP'niz bloke olmaz. Kodunuzun çalışıp çalışmadığını anlayabilirsiniz.

Eğer hesap bloke olduysa önce bloke kaldırılmalı, ardından tekrar otp şifresi gönderilmesi gerekmektedir.

Sistemin bloke durumunu kaldırmak için lütfen aşağıdaki videoda bulunan adımları gerçekleştiriniz.

Ardından AnyOTP programını kullanmış olduğunuz cihazın Saat & Tarih güncellemesini ve AnyOTP programının ayarlar bölümünden Time Synchronize işlemini buradan gerçekleştiriniz. Zaman ayarlarınızın İstanbul (UTC+3) olarak yapılandırıldığından emin olunuz.

Saat dilimi problemi yaşanıyor ise otp kodu hata verecektir.

Doğrulama Testini gerçekleştirirken iki seçeneğinde yeşil tik olduğuna emin olunuz.

Junior Member
    kopyala yapıştır yapıyorsunuz mesajımı okudunuz mu ?
    sıfırladım kabul etmedi tekrar bloke oldu. bi daha sıfırladım tekrar bilgileri gönderdim bu sefer de anyotp programı login [se3010] hatası veriyor

Junior Member
    destek sayfasına giriş yapamıyorum yazıyorum okumadan daha kopyala yapıştır yapıyorsunuz .. işinizin gereğini yapmanızı talep ediyorum. okumak

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Çünkü aynı problemler dile getiriliyor. Aynı tip konularda kalıp mesajlarımızı kullanıyoruz. Zaten forumda araştırma yapılsa soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Aldığınız hata kodu ya daha önce kullanılmış kod kullanılmaya çalışılırsa ya da kullanım süresi sonra erdiğinde yaşanır.

Telefonunuza gelen şifre tek kullanımlıktır. Birden fazla SMS göndermemelisiniz.

Dns'yi 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak ayarladıktan sonra, CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp açılan pencereye ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştiriniz ve modemi kapatıp açıktan sonra WiFi üzerinden deneyiniz.

Junior Member
    hala okumuyorsunuz.. destek sayfasına giriş yapamıyorum yardımcı olacak mısınız?

dediğiniz işlemleri zaten yaptım 20 kc gitti. para kolay kazanılmıyor bilginiz olsun, oyunun hatası yüzünden parayı çöpe atmak bu.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Destek sayfasında ne gibi hata alıyorsunuz? Detay vermeniz gerekiyor.

Junior Member
    sürkli captcha yazdırıyor. dedkleriniz de yardımcı olmadı

20 kc çöp mü oldu şimdi

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Fazladan giden npointler için destek bileti gönderebilirsiniz.

Bilgisayarınızın Windows güncellemelerini yaptınız mı?

Bazı durumlarda captcha hata verebiliyor. Windows güncellemeleri yapıldığında düzelebiliyor.

Bir de siteye VPN'siz bağlanamadığınızı dile getirmişsiniz. Bağlantı problemleri yaşadığınız anlaşılıyor. VPN ile bağlanıldığında da sürekli captcha kendini yenileyebilir. Bağlantılar stabil hale geldiğinde düzelebilir.

Junior Member
    teşekkür ederim OKUYUP ilgilendiğiniz için.