Results 1 to 2 of 2

Thread: Otp bilgi.

Otp bilgi.

MERHABA iyi calışmalar kolay gelsin ;
    Yakın zaman icinde askere gideceğim ve karakterimi bozmadan gitmek istiyorum kafama takılan soru var otp li kullanıyorum hesabımı ve kurulu olan telefonumu askere götürmeyeceğim evimin icinde izole edeceğim 6 ay kapalı şekilde kalacak o sure zarfında chara ve otp ye giriş olmayacağından charım ban veya hapise düşer mi ? veya otp sıfırlanır mı kurulu olan telefonumda ? veya otomatik şifre değişir mi ? geldiğimde tekrar telefonumu acıp otp girmeye calıştığımda bir sorunla hata ile karşılaşabilirmiyim ? otp tamamen kaldırıp gitmek daha mı mantıklı olur ? ve otp kız arkadaşımın telefon numarasına kayıtlı o hatta birşey olursa yardımcı olabiliyormusunuz charın butun bilgileri var ise ?

ek olarak : bir hesapta otp hem bilgisayar hem telefona kurabiliyormuşuz diye arkadaşım söylemişti bu doğrumu? garantiye almak icin şuan ki otp sıfırlayıp hem bilgisayara hem telefona kurmalımıyım ? beni tek kaygılandıran şey döndüğümde charıma girememek ve destek alabilirmiyim kaygısı birşey olursa diye.

yardımcı olabilirseniz cok makbule gecer iyi günler dilerim.