Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28
    Senior Member
    Quote Originally Posted by SchweppeS_Mandarin View Post
    Kaş yapayım derken sürekli göz çıkarıyorsunuz, en azından 1 hafta daha bu %200 exp eventi devam ettirip tarih belirlemeniz gerekiyor insanlar zaten zor durumlardan dolayı evlerinde bırakında biraz keyif alalım.
    kardeşim event var diye pre cash pus itemi çektik yaklaşıl 20 kişiyiz ve bu yapılan cidden cok ayıp oldu yani harcadıgım masrafla 83 reb char alırdık ama eventa güvendik kendi charımızı kasalım dedik clanca yani bizi resmen yüz üstü bıraktılar %100 eventla kadacak olsak gider char alırdık uğraşmazdık..!

Senior Member
    süresi yok denildi 2 günde kapatıldı yüzlerce kişi char açtı pre aldı kimse telafi beklemedi %200 için yorum sizin

Junior Member
    valla şu çok harika çok mükemmel en süper telafi paketini dört gözle bekliyoruz bakalım ne çıkacak

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Kendimizi oyunda ittifak yapanlarla savaşır gibi hissediyoruz

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Biraz sakin olun oyuna giremeyen internet aboneleri, siz girerken dc zamanları oyuna benim gibi birçok kişi dışarda bekledi sizde az bekleyin düzelir

Junior Member
    süresi belirsiz dendi fakat kesin olarak pazar akşamı kapanacak dedi dekan sen niye liona güvenip exp kasmadın onu anlamadım ajkdhashgdashkjd

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by kaz_wknasSfv View Post
    süresi belirsiz dendi fakat kesin olarak pazar akşamı kapanacak dedi dekan sen niye liona güvenip exp kasmadın onu anlamadım ajkdhashgdashkjd
    Kötü mü ettik ?

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by def_gCq2R7tf View Post
    valla şu çok harika çok mükemmel en süper telafi paketini dört gözle bekliyoruz bakalım ne çıkacak
    Telafi paketi güzel, fena değil. Kızdığımız nokta söyledikleri sözlerde olan tutarsızlık inanırmısın birğün NttGame twicth yayınını izliyorum yeni server gelmesi gibi birşey söz konusu değil dendi tam 2 gün sonra yeni server geldi