Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by burakonemm94 View Post
    adam makroculardan şikatçi , herıfler savunuyor olaya bak
    Makroculardan ben de şikayetçiyim napalım okçu sınıfı kaldırılsın diye konu mu açalım?

Senior Member
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Makroculardan ben de şikayetçiyim napalım okçu sınıfı kaldırılsın diye konu mu açalım?
    All chat'in yasaklanması kimseyi mağdur etmez. Okçunun yasaklanmasıyla aynı şey mi? Yazdıkların biraz mantık çerçevesini aşıyor.

Quote Originally Posted by YBK3595 View Post
    All chat'in yasaklanması kimseyi mağdur etmez. Okçunun yasaklanmasıyla aynı şey mi? Yazdıkların biraz mantık çerçevesini aşıyor.
    Kendin rahatsızsan eğer blocklayabilirsin, kullanmak isteyen kullanır, her flood atan makroçu diye birşey yok.

Senior Member
    Kendin rahatsızsan eğer blocklayabilirsin, kullanmak isteyen kullanır, her flood atan makroçu diye birşey yok.
    Ben rahatsızım ancak göz zevkimi bozduğu için değil pazarda illegal kazanç sağlandığı için, ben bütün gün buy'da bekliyorum bir item almak için, acilciler otomatik yazıp yüzlerce kişinin ekranında yazılarını döndürüyorlar, dolayısıyla legal oyuncuların önüne geçiyorlar.

Ben rahatsızım ancak göz zevkimi bozduğu için değil pazarda illegal kazanç sağlandığı için, ben bütün gün buy'da bekliyorum bir item almak için, acilciler otomatik yazıp yüzlerce kişinin ekranında yazılarını döndürüyorlar, dolayısıyla legal oyuncuların önüne geçiyorlar.
    Sen de yaz? Her flood atan illegal mi oluyor? Bu kafa yapısından bi kurtulun, kafayı yemişsiniz gerçekten. İllegal değilim ama satacak itemim olduğunda 1-2dk flood atıp itemi hemen satıyorum, sen yapmıyorsun diye binlerce insan kullanmasın mı?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Oyun fonksiyonlarından kapatabilirsiniz. Bunu oyundan tamamen kaldırmış olsanız bile yapmak isteyen klavyeden tek tek yazdırır yine yazdırır. Kuralları ihlal edenlerin önüne bu şekilde geçmiş olmazsınız.

Benim charım da bütün gün pazarda ve merchant'ın kendi mesajı haricinde yazı yazmam. Satılacak olan şey zaten pazar ortalamasında bir eşyaysa yazı geçmeden de satabiliyorsunuz. Sürekli flood geçenler çarşı pazardaki sürekli bağıran esnafla aynı kafadalar.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Sen de yaz? Her flood atan illegal mi oluyor? Bu kafa yapısından bi kurtulun, kafayı yemişsiniz gerçekten. İllegal değilim ama satacak itemim olduğunda 1-2dk flood atıp itemi hemen satıyorum, sen yapmıyorsun diye binlerce insan kullanmasın mı?
    Her flood atan illegal değil ama yüzde 80'i illegal. Ayrıca ben niye kullanayım? Makro yasak diye 500 kere yazdık sana. Makro kullanmak istemiyorum legal bir oyunda legal bir şekilde oynamak istiyorum. İlk mesajından beri konuyu saptırıp haklı olmaya çalışıyorsun. Ama tekrar yazayım MAKRO YASAK. Flood için makro atanları engellemenin yolu onları hapse göndermektir ancak yönetim denetleme konusunda yetersiz kalıyorsa -ki kalıyor- tek çözüm maradonda all chat'ı yasaklamaktır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Oyun fonksiyonlarından kapatabilirsiniz. Bunu oyundan tamamen kaldırmış olsanız bile yapmak isteyen klavyeden tek tek yazdırır yine yazdırır. Kuralları ihlal edenlerin önüne bu şekilde geçmiş olmazsınız.

Benim charım da bütün gün pazarda ve merchant'ın kendi mesajı haricinde yazı yazmam. Satılacak olan şey zaten pazar ortalamasında bir eşyaysa yazı geçmeden de satabiliyorsunuz. Sürekli flood geçenler çarşı pazardaki sürekli bağıran esnafla aynı kafadalar.
    Ben onların haksız kazanç sağlamasından rahatsızım, yaptıkları görüntü kirliliğinden değil. Elle atsınlar emek versinler. Kimisi makroya bırakıp saatlerce afk oluyor, bazen pm atıyorum floodçulara ve saatler sonra cevap alıyorum. Adam makroyu açıp afk kalıyor döndüğünde müşterileri pmye yığılmış oluyor. Ben pazar kuruyorum bekliyorum, o kalabalıkta biri gelip görürse oh ne şanslıyım... Makro mause mu alayım illa ben de, bütün pazarın tepesine çöküp legal oynamaya çalışan azınlığın oyununun içine mi edeyim?

Her flood atan illegal değil ama yüzde 80'i illegal. Ayrıca ben niye kullanayım? Makro yasak diye 500 kere yazdık sana. Makro kullanmak istemiyorum legal bir oyunda legal bir şekilde oynamak istiyorum. İlk mesajından beri konuyu saptırıp haklı olmaya çalışıyorsun. Ama tekrar yazayım MAKRO YASAK. Flood için makro atanları engellemenin yolu onları hapse göndermektir ancak yönetim denetleme konusunda yetersiz kalıyorsa -ki kalıyor- tek çözüm maradonda all chat'ı yasaklamaktır.
    Okçunun da afk olarak makro açmasını engelleyemiyorsun, okçu da kaldırılsın mı?

Senior Member
    makroyu engellemek için chatı kapatmak ne kadar mantıklı peki? buyda ya da sellde satılmayan bulunmayan itemler var. bunlar nasıl ticaret yapacak? sen item satamadığın için sinirlenmişsin ve oldukça saçma, alakasız bir fikir atmışsın ortaya.